Kyret a kúpanie v bazéne

1. júl 2022

Ahojte, kolko po kyrete je uz bezpecne kupat sa v mori/bazene/na kupalisku atd..??

A je potrebne pouzivat tampony na plavanie?

dakujem 🙂

martina123s
1. júl 2022

6 tyzdnov

autor
1. júl 2022

@martina123s iba? a potom uz nehrozi infekcia? ja som uz viac nez 3 mesiace po kyrete, ale mam aj tak strach

petamich
1. júl 2022

infekcia hrozi vzdy 🤷‍♀️ bez ohladu na to, ci niekto kyret mal alebo nie, kazdy je rozne nachylny na infekcie a zapaly - virivka a verejny bazen maju asi vscsie riziko 🙂 za mna uz v pohode mozes ist

autor
1. júl 2022

@petamich tak nastastie, doteraz som nikdy problemy nemala ziadne zapaly ani nic...tak doteraz ma to nikdy nenapadlo riesit ked som sla do bazena ci do virivky, ale teraz po tomto mam taky strach a este duplom ked viem ze sa uz chceme snazit o dalsie aby mi to nejaka infekcia nahodou vsetko nepokaslala...

petamich
1. júl 2022

pozri ak si chces byt ista, resp. sa citit lepsie, tak si mozes dat tampon, ja osobne som ziadny problem nikdy nemala s infekciami, potraty mam za sebou dva (spontanne) a neviem si predstavit teraz, ze kazda zena pocas snazenia sa, ktore moze trvat aj celkom dlho kazde leto, kazde kupanie pouziva tie tampony alebo sa nekupe 🙂 ale mozno ano, to je taka tema, o ktorej sa velmi s kamoskami nerozpravame, pocuj mas tampon na kupanie 😁 pre svoj vlastny klud si ich ale pokojne daj a take more je za mna uplne bez problemov ❤️

autor
1. júl 2022

@petamich dakujem za odpoved , ano viem more je podla mna ok a bezpecne, skôr tie bazeny a tak..plne chloru a ktovie coho este😂...ale asi hej, pre moj klud a pokoj ak nezabudnem tak tie tampony skusim

1angelika
1. júl 2022

najmä by som sa hneď po kúpaní prezliekla do druhých suchých plaviek...

autor
1. júl 2022

@1angelika myslim ze to nebude moc potrebne, tam kam ideme je cez den okolo 40st 🌴😂

1angelika
1. júl 2022

kvasinky sa množia rýchlo, už rob ako myslíš 🙂 držím palce aby si neprišla k dákej pliage 🙂

moonka1
1. júl 2022

kazdy si spravi ako chce. niekto by sa siel kupat a niekto zas nie. rozny ludia rozne natury no rozhodne treba poridane dbat na hygienu v takychto pripadoch

autor
1. júl 2022

@moonka1 urcite hygiena je dôlezita a myslim na to, preto aj tie obavy okolo toho,...ale zas cele leto ani vojst do bazena? lebo hrozi infekcia,?

anavixy
1. júl 2022

Tak viac ide o tie bakterie a ine pliagy z bazena, nez o tvoj komfort, hoci “prechladnut” zospodu sa da aj v lete, ale z mora to bude asi ok…
Myslim to, ze sa mas prezliect do cisteho…