Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

fyalynka
12. júl 2009

kraaaasne babatko 😵 😵 😵

fyalynka
12. júl 2009

lubi, idem do hajan...
zajtra pridem 😉
...bru nocku 😔

bambi7
12. júl 2009

ja som mala vzdy smolu raz na doktorku a druhy krat som ochorela od znameho to som nevedela ze som tehu mala som vys ,teploy a bolo.......boli sme aj s muzom na vsetky mozne vysetrenia od genetiky,hematologie endokrinologie krvne testy a tak....a vsetko mame ok ze proste sme mali smolu......

no ja som cakala v oboch pripadoch po 3mes sme sa od MA zacali snazit a na 2 mes som bola tehu

bambi7
12. júl 2009

dakujem babulky vam sa tiez podari verim tomu... 😉

lubkabb
12. júl 2009

dobrú noc fyalynka

bambi...nerozumiem...čakala si 3 mesiace alebo 3 mrchy?

bambi7
12. júl 2009

a bola som doma od zaciatku do konca pre istotu od 30t som sa zacala otvarat tak som len lezala ale vsetko sme zvladli ved sme dake bojovnicky 😉

bambi7
12. júl 2009

od MA 3 menstruacie a potom sme sa zacali snazit 😉

lubkabb
12. júl 2009

musela si sa pýtať na PN? brala si aj lieky?

bambi7
12. júl 2009

lubka vsetko zalezi od lekara......aky je ja mam teraz dobru konecne tak som bola doma hned a som aj zivnostnik tak by som zoatala tak ci tak mne to doporucila aj hematologicka byt doma aj ked mi nie nenasli vsetko som mala ok myslim vysledky aj tak mi dala pre istotu na zrazanie krvi injekcie od zaciatku tehu do konca ....PN son nepotrebovala kedze som zivnostnik...

bambi7
12. júl 2009

a lieky som brala duphaston, kys.listovu vit B6

lubkabb
12. júl 2009

aha...ďakujem za info...už idem spinkať...prajem dobrú noc

bambi7
12. júl 2009

ale akje lekar ok da sa dohodnut ......ked mas v robote stres a tak lepsie je byt domka

bambi7
12. júl 2009

aj teba ahooj

bambi7
12. júl 2009

dobruu noc aj tebe

fyalynka
13. júl 2009

dobre ranko 🙂

ten 1x som si aj ja myslela, ze to malo suvis s chorobou, lebo len par dni tym, ako som zistila tehu som prekonala
oblickovy zapal 😒 Tak som sa zmierila s tym, ze blba nahoda 😖 No druhy x nic take nebolo, davala som si pozor na seba, brala lieky, bola na PN...no aj tak ☹
Ale verime, ze do tretice uz budeme mat veeeela stastia a dockame sa zdraveho miminka 😵

narciska77
13. júl 2009

čawte, tak to vyzerá ,ze zase som tu sama... ☹

tittika
13. júl 2009

ahojte ja som mala kyretaz 29.aprila ☹

fyalynka
13. júl 2009

ahojte, je tu teraz niekto? 😕

lubkabb
13. júl 2009

ahojte...ja som sa len teraz dostala k PC...ahoj tittika - sa poznáme z témy kyretáž. Ako sa máš? Už ti prišla druhá mrcha? Kedy začínate. My počkáme ešte tretiu.

fyalynka - do tretice všetko dobré.

narciska - mňa tu cez deň stretneš len ak cez víkend. Veď vieš aká som zaneprázdnená. Zajtra po pracovnej dobe máme ešte večer poradu. Ktovie kedy prídem domov.

tittika
13. júl 2009

ahoj lubka ze druha mrcha, ja uz mam po tretej, na ultrazvuku bolo vsetko OK, sliznica maternice 8mm ale predpisala mi doktorka duphaston, tento posledny cyklus som spinila 16dni 😖 hematologicke vysledky mam ok, este genetiku nemam, bude az na zaciatku septembra

lubkabb
13. júl 2009

veď ja som bola na kyrete deň po tebe a mám len druhú mrchu. na prvú som čakala 35 a na druhú 36 dní. Prvá bola veľmi slabulinká- asi 2-3 dni a táto je už o čosi silnejšia, ale nie o veľa. Zato ty si dáko dlho špinila. Počkáte na výsledky z genetiky? A potom začnete?

tittika
13. júl 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/1d6e16 mam to vsetko tu od 29teho, nezaznacovala som ked som mala silnejsie krvacanie ale teraz si to uz zmenim ked mi dojde dalsi menzes 😅

ano pockame na genetiku a gyn. mi este porobi neake vysetrenia (cytologiu, chlamidie a co ja vie co este spominala 😅 ) dufam ze to bude uz na konci augusta 😀

lubkabb
13. júl 2009

a tebe prečo robili všetky tieto vyšetrenia...mne nič nerobili...som myslela, že to robia len keď sa to opakuje.

tittika
13. júl 2009

lebo som si to vykecala 😀

lubkabb
13. júl 2009

tie grafy sú pre mňa špania dolina 😕

lubkabb
13. júl 2009

ja nemám taký dar - presviedčať ľudí ☹

lubkabb
13. júl 2009

tak to sa budeme snažiť asi v rovnakom čase...mne má prísť tretia v auguste, tak koncom augusta začíname 😀

lubkabb
13. júl 2009

tittika,

ja už idem spinkať. Pekné sníčky prajem.

tittika
13. júl 2009

moja gynekologicka ma najprv odbila tym ze to nie je "indikovane", potom som sa spytala a co ked si to zaplatim? a ze to nie tak funguje a bla bla bla a potom mi to predsa vybavila a za nic som neplatila

a inak na zakladne hematologicke vysetrenie moze dat odporucanie aj obvony lekar a ak by tam boli neake odchylky vo vysledkoch tak potom by sa to dalej vysetrovalo

tittika
13. júl 2009

pekne snicky 😵