• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

10. marca 2010 
autor
ja som normalne isla, a cakala som vnutri, no pred salou v takej chodbe. a ked som zbadala toho lekara... normalne som si pripadala ako u masiara, mal taku kozenu zasteru :frowning2:
21. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si z toho moc nepamätám...len ako mi pomohli na kozu a potom mi napichli žilu a už potom nič....na šťastie
21. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola pokojna, mala som tam svoju dr.,velmi som jej doverovala a anesteziolog hovoril srandy, a viac si nepamätam, len taky cudny pocit v krku akoby ma slo zadusit. :frowning2:
21. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky!Tie injekcie boli fakt bolestive :confounded: .Mne ju pichli uz na tom poschodi v takej hnusnej miestnosti.Bolo nas tam 7zien.S toho jedno 14rocne dievca na interupciu a dve s missetom ako ja.Cakali sme tam este dobru polhodinu nez nas zacali brat na salu.Bola som stvrta v poradi a kazda tam bola asi do 10minut.Hned nas potom budili a lezat sme museli 15min v tej miestnosti a potom este dve hodky na izbe.Ja som samozrejme v tej izbe bola celu hodinu :angry: ( to uz boli ostatne vybavene) lebo mi bolo zle po narkoze a vracala som.Nastastie tam bola velmi dobra sestricka,fakt zlata Csilla sa volala(hviezda :slight_smile: ) Tak takto to bolo na kramaroch :unamused: S tej iniekcie ma bolel zadok tyzden :unamused: .Aj Vy ste potom dostali este na stiahnutie maternice do zadku?To bola tiez riadna stiplavica :angry:
22. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta naladovka na mna zaposobila po tej polhodke riadne :grinning:. S toho v tej masiarskej zastere som si robila prdel,on ma podopieral ako na mol opitu do vnutra,tak tam som prisla vyrehotana ako debil a ten masiar somnou.Tam boli taky dvaja fesaci,jeden mi pomohol na kozu a druhy ma zacal privazovat.Pytala som sa ich ci si myslia,ze im uteciem a oni,sa smiali,ze nie.Strasne som sa bala,ze sa zobudim :frowning2:Vraveli,ze nebudem nic citit okrem vpichu do zili.Tiekla mi tam aj infuzka.Ten vpich som zacitila a potom som si uz nic nepamatala.Najhorsie bolo po prebudeni :frowning2:Pocit prazdnoty a nezastavitelny plac :pensive:
22. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte vsetky,
ja som tam bola sama, tiez si pamatam ako ma tam privazovali, som si pomyslela ako v horore alebo v blazinci :unamused:
a co sa tyka mojich zil, to je ina kapitola, tak strasne som sa bala, ze mi nemohli najst zilu, ani na jednej ruke tak som dasich 10 min lezala a cakala kym sa trafia, uz som pocula, ako volali na tel. ci uz skoncili, a oni ze este sme ani nezacali.. do obidvoch ruk ma pichali, nedalo sa, aj dola ako su " hánky" ci ako sa to vola.. tusim uz boli aj nervozne ale ja som za to nemohla.
potom sa podarilo, tocila sa mi hlava, bolo mi divno a zobudila som sa az na izbe zakryta, pyzamo a zupan hodene pri nohach pod paplonom
zazila som plno veci, co ostatnym prebehlo hladko, ja som mala problem, teda lekari
22. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nik tu nieje? mozno navecer :confused:
22. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

tak já žádnou injekci předem nedostala- Sestřička si pro mě přišla a odvedla mě na oprační sál, kde mi pomohli na kozu, dr. udělala ještě poslední utz, aby si byli jistá, že je to opravdu MA a pak mi napíchli sestřičky žílu, nejdřív ještě odebrali krev na genetiku a potom už dali rovnou narkozu. Během mžiku jsem spala a probudila se až na pokoji u manžela s kyslíkem na puse a kapající infuzí - prý jsem hůře dýchala. No a za dvě hodiny potom si mě manža odvezl domů.
22. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivko: drz se, cetla jsem co se ti prihodilo.... uvidis, bude lip!!!myslim na Tebe!
22. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, je tu niekto?? :slight_smile:
22. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ju, já...když nečtu knížku, čtu net a ležím...
22. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pozeram tv a obcas pozrem sem ci tu niekto je
22. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dělám stejně, když v tv toho moc není...................
22. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved, hlavne teraz cez prazdniny. pozeram sudnu sien, to ma celkom bavi
22. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este jedna vec mi napadla: kebyze som tehu, moze sa robit 12 hod. a stat cely cas na nohach?
22. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

trinitka...keď budeš znova tehu tak povedz dr. čo máš za robotu a mal by ťa vypísať na PN - rizikové tehu

miru.j...tu kyselinku navrhol sám doktor, ale aj keby nie, tak si ju pýtam
22. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miru - to si sa pýtala asi v inej téme :slight_smile:
22. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne ju kazal kupit / tu kyselinu/ nepredpisal, ale kupila som :slight_smile:
22. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voľne predajná je troška iná...tú čo mi predpísal, je len na predpis...možno bude rozdiel v hodnotách
22. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pocula som, ze aj femibion800 je dobra, mate niektora z vas skusenosti??
22. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som to nemala - možno skúsim - to je niečo ako baby plan - zmes vitamínov?
22. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem, nieco take citala som o tom len tu na nete cez google som, si dala ten nazov, inak neviem co to je zac, alebo ci je to o nieco lepsie
preto som sa pytala ci ma niektora aj osobnu skusenost :slight_smile:
22. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky! Ja uzivam ten femibion800.Neviem ci mam skusenost :unamused:. 4mes pred otehotnenim som brala Calibrim baby plan,ked som otehotnela brala som este jednu krabicku+kys.listovu a ked som to dobrala a pytala sa lekarky ci mam pokracovat povedala mi ,ze si mamkupit femibion.S toho som stihla vybrat len 8 piluliek :frowning2: .Na kontrole mi lekarka povedala,ze to mam dalej uzivat,vraj je dobre 3mes pred otehotnenim uzivat to.No neviem stoji to14,20eur na jeden mes.
22. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky:slight_smile:
Já jedu pořád v kys listové - forte - je volně prodejná a vit. E.
22. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uzivam to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ved co by som neurobila preto aby bolo vsetko v poriadku :wink: Ten femibion vraj obsahuje daku molekulu,metafolin a kys listova sa v tedy lepsie vyuzije v tele.Vraj nie kazda zena dokaze vo svojom tele vyuzit kys listovu.Femibion vraj za pomoci toho metafolinu vraj napomaha tomu aby sa do tela dostala kys list cim skor a bola spravne vyuzita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, do je zajímavá informace.. díky Miru :wink:
22. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkabb dakujem Ti za odpoved :slight_smile: ....ta moja lekarka :unamused: ....no neviem...doporucila mi femibion :angry: a pritom vsetky moje zname beru calibrum,alebo centrum materna
22. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal ja neviem ci je to naozaj dobre,alebo len lekarka robi reklamu firme na Fmb
22. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trinitka Tvoj lekar Ta urcite necha na PN
22. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj sa ma pytal kde robim, ale nic blizsie, tak kebyze sa podari, poviem sama co a ako.
22. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok