Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
21. júl 2009

ja som normalne isla, a cakala som vnutri, no pred salou v takej chodbe. a ked som zbadala toho lekara... normalne som si pripadala ako u masiara, mal taku kozenu zasteru ☹

lubkabb
21. júl 2009

ja si z toho moc nepamätám...len ako mi pomohli na kozu a potom mi napichli žilu a už potom nič....na šťastie

narciska77
21. júl 2009

ja som bola pokojna, mala som tam svoju dr.,velmi som jej doverovala a anesteziolog hovoril srandy, a viac si nepamätam, len taky cudny pocit v krku akoby ma slo zadusit. ☹

miru.j
22. júl 2009

Dobre ranko babulky!Tie injekcie boli fakt bolestive 😖 .Mne ju pichli uz na tom poschodi v takej hnusnej miestnosti.Bolo nas tam 7zien.S toho jedno 14rocne dievca na interupciu a dve s missetom ako ja.Cakali sme tam este dobru polhodinu nez nas zacali brat na salu.Bola som stvrta v poradi a kazda tam bola asi do 10minut.Hned nas potom budili a lezat sme museli 15min v tej miestnosti a potom este dve hodky na izbe.Ja som samozrejme v tej izbe bola celu hodinu 😠 ( to uz boli ostatne vybavene) lebo mi bolo zle po narkoze a vracala som.Nastastie tam bola velmi dobra sestricka,fakt zlata Csilla sa volala(hviezda 🙂 ) Tak takto to bolo na kramaroch 😒 S tej iniekcie ma bolel zadok tyzden 😒 .Aj Vy ste potom dostali este na stiahnutie maternice do zadku?To bola tiez riadna stiplavica 😠

miru.j
22. júl 2009

Ta naladovka na mna zaposobila po tej polhodke riadne 😀. S toho v tej masiarskej zastere som si robila prdel,on ma podopieral ako na mol opitu do vnutra,tak tam som prisla vyrehotana ako debil a ten masiar somnou.Tam boli taky dvaja fesaci,jeden mi pomohol na kozu a druhy ma zacal privazovat.Pytala som sa ich ci si myslia,ze im uteciem a oni,sa smiali,ze nie.Strasne som sa bala,ze sa zobudim ☹Vraveli,ze nebudem nic citit okrem vpichu do zili.Tiekla mi tam aj infuzka.Ten vpich som zacitila a potom som si uz nic nepamatala.Najhorsie bolo po prebudeni ☹Pocit prazdnoty a nezastavitelny plac 😔

trinitka87
autor
22. júl 2009

ahojte vsetky,
ja som tam bola sama, tiez si pamatam ako ma tam privazovali, som si pomyslela ako v horore alebo v blazinci 😒
a co sa tyka mojich zil, to je ina kapitola, tak strasne som sa bala, ze mi nemohli najst zilu, ani na jednej ruke tak som dasich 10 min lezala a cakala kym sa trafia, uz som pocula, ako volali na tel. ci uz skoncili, a oni ze este sme ani nezacali.. do obidvoch ruk ma pichali, nedalo sa, aj dola ako su " hánky" ci ako sa to vola.. tusim uz boli aj nervozne ale ja som za to nemohla.
potom sa podarilo, tocila sa mi hlava, bolo mi divno a zobudila som sa az na izbe zakryta, pyzamo a zupan hodene pri nohach pod paplonom
zazila som plno veci, co ostatnym prebehlo hladko, ja som mala problem, teda lekari

trinitka87
autor
22. júl 2009

nik tu nieje? mozno navecer 😕

ivomal
22. júl 2009

Ahojky,

tak já žádnou injekci předem nedostala- Sestřička si pro mě přišla a odvedla mě na oprační sál, kde mi pomohli na kozu, dr. udělala ještě poslední utz, aby si byli jistá, že je to opravdu MA a pak mi napíchli sestřičky žílu, nejdřív ještě odebrali krev na genetiku a potom už dali rovnou narkozu. Během mžiku jsem spala a probudila se až na pokoji u manžela s kyslíkem na puse a kapající infuzí - prý jsem hůře dýchala. No a za dvě hodiny potom si mě manža odvezl domů.

zuzulik
22. júl 2009

ivko: drz se, cetla jsem co se ti prihodilo.... uvidis, bude lip!!!myslim na Tebe!

trinitka87
autor
22. júl 2009

caute, je tu niekto?? 🙂

ivomal
22. júl 2009

ju, já...když nečtu knížku, čtu net a ležím...

trinitka87
autor
22. júl 2009

ja pozeram tv a obcas pozrem sem ci tu niekto je

ivomal
22. júl 2009

to dělám stejně, když v tv toho moc není...................

trinitka87
autor
22. júl 2009

ved, hlavne teraz cez prazdniny. pozeram sudnu sien, to ma celkom bavi

trinitka87
autor
22. júl 2009

este jedna vec mi napadla: kebyze som tehu, moze sa robit 12 hod. a stat cely cas na nohach?

lubkabb
22. júl 2009

Ahojte

trinitka...keď budeš znova tehu tak povedz dr. čo máš za robotu a mal by ťa vypísať na PN - rizikové tehu

miru.j...tu kyselinku navrhol sám doktor, ale aj keby nie, tak si ju pýtam

lubkabb
22. júl 2009

miru - to si sa pýtala asi v inej téme 🙂

trinitka87
autor
22. júl 2009

aj mne ju kazal kupit / tu kyselinu/ nepredpisal, ale kupila som 🙂

lubkabb
22. júl 2009

voľne predajná je troška iná...tú čo mi predpísal, je len na predpis...možno bude rozdiel v hodnotách

trinitka87
autor
22. júl 2009

pocula som, ze aj femibion800 je dobra, mate niektora z vas skusenosti??

lubkabb
22. júl 2009

ešte som to nemala - možno skúsim - to je niečo ako baby plan - zmes vitamínov?

trinitka87
autor
22. júl 2009

neviem, nieco take citala som o tom len tu na nete cez google som, si dala ten nazov, inak neviem co to je zac, alebo ci je to o nieco lepsie
preto som sa pytala ci ma niektora aj osobnu skusenost 🙂

miru.j
22. júl 2009

Ahojte babulky! Ja uzivam ten femibion800.Neviem ci mam skusenost 😒. 4mes pred otehotnenim som brala Calibrim baby plan,ked som otehotnela brala som este jednu krabicku+kys.listovu a ked som to dobrala a pytala sa lekarky ci mam pokracovat povedala mi ,ze si mamkupit femibion.S toho som stihla vybrat len 8 piluliek ☹ .Na kontrole mi lekarka povedala,ze to mam dalej uzivat,vraj je dobre 3mes pred otehotnenim uzivat to.No neviem stoji to14,20eur na jeden mes.

ivomal
22. júl 2009

Ahojky🙂
Já jedu pořád v kys listové - forte - je volně prodejná a vit. E.

miru.j
22. júl 2009

Uzivam to 😝 ...ved co by som neurobila preto aby bolo vsetko v poriadku 😉 Ten femibion vraj obsahuje daku molekulu,metafolin a kys listova sa v tedy lepsie vyuzije v tele.Vraj nie kazda zena dokaze vo svojom tele vyuzit kys listovu.Femibion vraj za pomoci toho metafolinu vraj napomaha tomu aby sa do tela dostala kys list cim skor a bola spravne vyuzita 😝

ivomal
22. júl 2009

Aha, do je zajímavá informace.. díky Miru 😉

miru.j
22. júl 2009

Lubkabb dakujem Ti za odpoved 🙂 ....ta moja lekarka 😒 ....no neviem...doporucila mi femibion 😠 a pritom vsetky moje zname beru calibrum,alebo centrum materna

miru.j
22. júl 2009

Ivomal ja neviem ci je to naozaj dobre,alebo len lekarka robi reklamu firme na Fmb

miru.j
22. júl 2009

Trinitka Tvoj lekar Ta urcite necha na PN

trinitka87
autor
22. júl 2009

aj sa ma pytal kde robim, ale nic blizsie, tak kebyze sa podari, poviem sama co a ako.