Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
2. sep 2009

reni, potom sa nam ozvi co a ako

tinka76
2. sep 2009

Renka - tiez radim zmenu lekara ak nie si spokojna ... ale myslim, ze si od tohto vobec nemusis brat kartu (dokonca myslim, ze ti ju vobec neda) ... ja ked som menila dokyho, tak som isla rovno k novemu a ked som sa s nim dohodla tak som zasla za starym a len som muto oznamila (a aj to som vraj nemusela), lebo novy doktor si sa vyziadal moju kartu od stareho ... 🤐 Drzim palce a skus sa moc nestresovat... tentokrat to uz bude fajn 😉
Trinitka - a to plati aj pre teba 😉 ... viem ze sa bojite ( a ja sa budem tiez) ale okolo je vela pozitivnych pripadov, tak snad nebudeme mat tu smolu opat... 🙄 😖

trinitka87
autor
2. sep 2009

tinka, mas pravdu.
akosi mi nenapadlo to co si napisala, ze sa nemusi pytat karta od dokyho... ked som sa stahovala a menila som lekarov, obvodna mi kartu dala ale u gyn. mi povedala ze kartu mi aj tak neda, len taky listok ze ma vyraduju z ich evidencie a novy doky si urobil pri vstupnej prehliadke vsetky vysetrenia co potreboval. alebo kebyze si novy doky vyziada od nej staru kartu ona by mu ju poslala postou,ale kedze som nikdy predtym problemy nemala, tak neboli ani nijake extra vysetrenia v minulosti. nebolo treba a kartu si zalozil novu

hnedoocka23
2. sep 2009

reni:gratuluji 😵 😵 😵 😵 to je paráda...at čárečka sílí a vše je OK!!Bez problémů........ 🙂 🙂

trinitka87
autor
2. sep 2009

je tu niekto???

tinka76
3. sep 2009

Ja som tuuuuuuuuu 😀 ... ale az dnes 🙂 ... tak dufam, ze aj dnes budu nejake super POZITIVNE spravicky 😉 😎

hnedoocka23
3. sep 2009

ahoj všem 🙂 jak se vede???já očekávám za 9dní mrchu 😒 tak jsem zvědavá..ažaž 😀

trinitka87
autor
3. sep 2009

ahoj hnedoocka,

ako to tak vidim sme na tom rovnako, co sa tyka MS, aj minuly mesiac sme mali narovnako a tento tiez ocakavam tak okolo 13 🙂

hnedoocka23
3. sep 2009

trinitko a ty se začínáš snažit odted po ms?

trinitka87
autor
3. sep 2009

nie, my sme zacali minuly tyzden ked som bola u lekara a ten povedal ze je vsekto ok. a 29.8 som mala mat ouvl.

hnedoocka23
3. sep 2009

jo takhle,já už v tom mám zmatek 🙂 tak to musí vyjít!!!a ty poznáš ovulku....?máš testy,či podle grafu/hlenu? 😉

hnedoocka23
3. sep 2009

já nevím,kdy byla ovulka..prostě jsme to zkoušeli obden....už 4den mě mírně bolí vaječníky a podbřišek...

trinitka87
autor
3. sep 2009

ani ja by som nevedela kebyze mi to nepovie lekar na kontrole, uz sa tam nieco rysovalo, zacinalo, tak to vypocital na sobotu. a v tych grafoch sa nejako nevyznam... tak sa budem snazit aj nabuduce si to vypocitat aspon priblizne podla minuleho mesiaca

trinitka87
autor
3. sep 2009

hlavne ja som zvedava ci to vyslo a ked nie, tak sa posnazime na buduci mesiac. ale test by som najradsej robila aj hned teraz aj ked viem ze je este prilis skoro

hnedoocka23
3. sep 2009

to ti věřím........já test žtádný doma nemám..ani kupovat nebudu....pokud se mrcha spozdí o dva-tři dny..testnu....vždy mi dorazí co 30dní..... 😉 já mám doma ovu testy,ale ty vůbec nepoužívám,prostě jsme se s manžou dohodli,že obden budeme sexovat 😀 tak snad si už nějaká spermijka našla vajíčko....

hnedoocka23
3. sep 2009

když jsem doma,tak na to myslím,jestli to vyšlo nebo ne....neklíp mi je v práci,tam na to úplně zapomenu.....není čas,na nic myslet.....

trinitka87
autor
3. sep 2009

ja mam doma este jeden z minula.
pri prvom tehu som mala MS naposledy 6.3. a 31.3 som robila test a uz boli dve //

hnedoocka23
3. sep 2009

ty jo,tak to je skvělé..to ti držím palečky 😵 😵 😵 já se loučím,musím jet pro pejsana,byl se stříhat..pápá

trinitka87
autor
3. sep 2009

tak pa a mozno sa este stretneme 🙂

lora
3. sep 2009

Reni prave som prisla domov po kyretazi, citam co ste za tieto dva dni popisali a s radostou som si precitala, ze mas pozitivny test !!! Straaaasne gratulujem, som sa potesila tak velmi akoby sa to stalo mne. Urcite si to chod co najskor potvrdit a zmen dokiho. Drzim velmi palce, mysli pozitivne a urcite to dopadne dobre.
Hnedoocka, stacynka, trinitka dakujem za mile slova. Tiez papam kyselinu listovu a o dva mesiace idem na to znova. Uvidite ani sa nenazdame a presupneme sa do tehuliek. Este musim nieco urobit s psychikou, lebo posledne dni spim len s liekmi, ale snad to prejde. Cez den sa dari mysliet pozitine, len tie noci su dlhe a na kadeco myslim.

trinitka87
autor
3. sep 2009

neboj lora vymyslime mozno nejaku novu temu ktora bude " nasa" a budeme coskoro rozoberat uplne ine veci. prijemnejsie samozrejme.

sa priznam, ze v prve dni po kyrete sa mi o tom vsetkom aj snivalo, bolo to ako nazivo, takze som nemala pokoj ani v noci, ale po case to preslo. chvalabohu.

lora
4. sep 2009

No, tuto noc som spala v pohode. V stredu najneskor idem do roboty, tak bude asi aj ine myslienky. Napiste babulky hned ako budete mat dve palicky ! Velmi to prajem a pozvbudite nas ostatne ! Inak podla lekarov je tych MA teraz vela, u mladsich aj starsich, takze som sa trosku ukludnila, ze nie so m nejaky exot 🙂. Asi ste tym presli aj vy, stratit babo, ked v rodine ani okoli sa to este nestalo (alebo minimalne o tom neviem),, clovek zacne o sebe pochybovat, ci je zdravy.... Ale koniec pesimistickym uvaham, podme skusat a uvidime 🙂. trinitka, dufam, ze tvoje zelanie vyjde a budeme mat vsetky o chvilu uplne inu temu na rozoberanie.

tinka76
4. sep 2009

Ahojte babulky,

trinitka - tiez dufam, ze si tu vsetky coskoro zalozime krajsiu temu ... 😵 ... uz aby to bolo...
Lora - presne viem ako sa citis, casom to bude lepsie aj ked ja som uz dva mesiace po... a stale mam obcas divne myslienky... hlavne ked si predstavim ake som uz mohla mat brusko a pod. ... a okrem toho mi nerobi dobre ked je burka, lebo ja som potratila spontanne prave ked bol spln a burka ☹ ... ale normlane sa na to snazim nemysliet a pozerat sa viac dopredu, kde verim ze uz bude len a len dobre!!! a POZITIVNE!!! 😉 ... est par tyzdnov a budem tu nedockavo cakat, kedy uz mozem testovat 😀 ...

Hnedoocka - drzim palce, nech su // 😉

lora
4. sep 2009

Tinka mne Dr povedal, ze staci pockat 2 cykly po MA. Tebe kolko kazal cakat ? Ja by som uz najradsej isla do toho po prvej MS ak budem v poriadku.

tinka76
9. sep 2009

😖
Kde ste vsetky babulky? Par dni som bola odcestovana a skoro som tuto stranku ani nenasla...

Lora - mne doky povedal pockat 3 cykly... a uz som uprostred tretieho, tak snad to rychlo prebehne aby sme mohli opat skusat 🙂

Hnedoocka - ako, budes testovat? 😉

trinitka87
autor
9. sep 2009

caute vsetky

vacsinou to byva, ze ja som tu sama a nikde nikoho...tak si nemam s kym pisat

tinka76
9. sep 2009

Ahoj Trinitka - ty si na tom ako? Uz sa snazite???

ivomal
9. sep 2009

Ahoj, já včera dostala vyvolávačku, doporučení čekat jeden cyklus, jinak dobrý🙂 My se stejně už snažíme. Jsem naprosto v pořádku, můžeme, jen b bylo lepší počkat, pokud chceme a to nechceme. Teď čekám na mrchu po vyvolávačce, stále mi od revize nedorazila, už je to 7 týdnů.

tinka76
9. sep 2009

Ivomal - a test si si robila? 😉

trinitka87
autor
9. sep 2009

ano, my sa uz snazime, zacali sme koncom mesiaca. i ked uz viem, ze to na prvy krat nevyslo i ked som s tym ratala, ze by to bola velka nahoda, na prvy krat.
tak uz sa tesime na tento mesiac.