Laparoskopia po pol roku snaženia

janickaaaaaaa
25. apr 2013

Chcem sa opytat mi sa snazime o babätko ,,uz pol roka" a nedari sa nam a moja gynekologicka ma posiela na laparoskopiu je to dobre? ja sa strasne bojim aj by som sla ale manzel ma stale odhovara?poradte mi dakujem

kikina84
25. apr 2013

ahoj..ja som bola na laparoskopii,ale az po porode..musela som odstavit aj mlieko kvoli tomu..ale inak je to otazka 3 dni..a ides domov,,je to setrna operacia a nemyslim ze by to nejako ovplyvnilo pocatie dietata..aspom podla toho co viem..vela stastia 🙂

janickaaaaaaa
autor
25. apr 2013

ja mam ist len na prefuk ale bojim ci to nie je este skoro ked len pol roka,ale na druhej strane urobim vsetko preto aby bolo babo

cerez
25. apr 2013

Ak to urýchli otehotnenie, tak prečo sa tomu brániť. Je to naozaj 3 dňová záležitosť a pooperačný stav nie je bolestný. Mňa to čaká do 2 mesiacov.

martinkatinka
25. apr 2013

@janickaaaaaaa mala by si sa s nou porozprávat, že prečo ťa posiela..ale ak sa bojíš operácie, tak nemusíš, ja som mala dve laparky a priebeh bol celkom OK, dá sa to prežiť, ani bolesti som nemala, ja som ale mala zákrok, nie iba prefuky. Nám dal teraz lekár rok a ak sa nepodarí, tak tiež idem znova na laparoskopiu, aby mi vyčistili ložišká, lebo ja mám endometriozu, preto mám problém otehotnieť.

janickaaaaaaa
autor
25. apr 2013

dakujem martinkatinka,rozpravali sme sa o tom ja som v poriadku nemam nic ani cysty vobec aj ona sa cuduje vravela -ze ked pojdem tak bude lepsia priechodnost,aj manzel je v poriadku,tak sama tomu nechapem,mala som problem s menzesom ale ten uz je ok,o ja neviem uz,nie je tam nejake riziko,ze sa moze nieco stat alebo poskodit?

martinkatinka
25. apr 2013

@janickaaaaaaa ked si úplne v poriadku, tak sa naozaj nemáš čoho báť... sú to tri dni v nemocnici, rýchlo budeš fit a budete sa snažiť ďalej

cerez
25. apr 2013

@janickaaaaaaa Ja som bola na laparoskopii pred druhým tehotenstvom. Nedarilo sa otehotnieť lebo som mala 3 cysty. Nič sa nepoškodilo a mohli sme pracovať tuším po troch mesiacoch na miminku.

madono
25. apr 2013

ahoj, ja som bola na tom podobne, tiež sme sa snažili, po trištvrte roku som bola na laparoskopii, s tým, že až keď sa pozreli do vnútra zistili jeden nepriechodny vaječník + endometrioza. nasledujúca mrcha bola moja posledná na viac ako rok a mám toho najkrajsieho anjela na svete. určite sa nemáš čoho báť, po týždni som bola už v robote, keď nič iné tak sa ubezpecite že si OK a budete hľadať nové riešenia. držím palce