Laparoskopia v Gyn - five

silvuska47
5. mar 2012

kto ma skusenosť s jednodnovou chirurgiou v Gyn-five? 🙂

nelly3
5. mar 2012

@silvuska47
chystas sa tam? ja som bola minuly rok, ale mne robili len hysteroskopiu a rano som prisla a poobede odisla, ale boli tam baby co mali laparku a tie potom isli domov na druhy den rano, islo to tam velmi rychlo tie laparky a hysteroskopie, operovali bud drabek alebo harbulak, sestricky suprove,starali sa 😉

silvuska47
autor
5. mar 2012

@nelly3 chastám sa na konzultaciu tak som zvedava čo mi povedia kedže sa nam nedarí drobček ☹ určite si to zaplatím akoby som mala čakať zase další rok!a kvoli bolestiam to chcem mať už čím skor za sebou!

adelina84
6. mar 2012

@silvuska47 ja som absolvovala laparoskopiu v septembri 2011 v gynfive. rano som prisla, zoperovali a na druhy den som isla domov. vsetci tam boli velmi mili, nemocnive neznasam, ale tu som sa citila celkom prijemne. nebudem ti klamat, po prebudeni to nebolo nic prijemne, ale na bolest clovek rychlo zabudne. take 2-3 dni po zakroku som bola este taka ubolena, ale potom uz celkom fajn. laparoskopia je len zaciatok dlhej cesty. drzim palce.

silvuska47
autor
7. mar 2012

@adelina84 ahoj a aj si niečo platila??či nie??lebo neviem ako to je..ja už som absolvovala dve laparoskopie takže viem čo ma čaka keby k tomu zase príde...ale to budem vedieť až o týžden či budem mať aj tretiu alebo nie...

silvik1
7. mar 2012

@silvuska47 ahoj. ja som bola v GF na laparke v novembri 2011 a platila som asi 250 Euro. oni totiž nemajú vlastnú operačnú sálu, tak si ju "požičiavajú" od ŠNOP - je to o poschodie vyššie - a za to sa platí.

adelina84
7. mar 2012

@silvuska47 v GF som platila za lapraku 250€ ... dali mi aj moznost absolvovat to v ruzinove, kde to stalo menej, ale polozela by som si tam o 1-2 dni navyse a to som nechcela ... drzim palce

nanuskal
7. mar 2012

@silvuska47 Ja som bola na laparoskopii na Sliači v Gynpore a vrelo odporúčam. Platí sa tam iba 20€ a to je za nadštandard. O pol štvrtej ma zoperovali a o 19:30 som kráčala odtiaľ. Skvelý prístup, úžasné sestričky a šikovní lekári. Ani jazvu nemám veľkú. Odporúčam to aj tým, ktorí sú z ďaleka (ako aj ja, mám to 200km), ale stálo to za to. A hlavne je to rozdiel v cene, že 250€ a 20€.

silvuska47
autor
7. mar 2012

@nanuskal no vdaka za každu dobru radu...pouvažujem nad tým....a inak je to dobrý biznis

nanuskal
8. mar 2012

@silvuska47 Hej to je, vraj to inak celé prepláca poisťovňa, tak pekne na tom zarábajú kliniky....videla som sumu aj 350€ za ten zákrok...fakt zarábajú na všetkom a hlavne na nešťastí druhých....vrrr
My sme si objednali penzion v Sliači a prespali sme tam 🙂 mali sme to ako výlet s mužom 😀

silvuska47
autor
8. mar 2012

@nanuskal ešte by si mi mohla hodiť číslo na ten penzion a už som aj tam.. 😠

nanuskal
8. mar 2012

@silvuska47 Dám ti vedieť všetko do IP, ten penzion je o dve budovy ďalej 🙂 bolo to super 😀

silvuska47
autor
8. mar 2012

@nanuskal dakujem...vyskušam.. a išla si hned domov??

nanuskal
9. mar 2012

@silvuska47 Hej, išla som hneď domov...resp. bola som objednaná na 11:00 ale mali tam nejakú kontrolu, tak ma zobrali až o 15:30, ale o 19:30 som mohla ísť preč...ale tak isto zostať, bolo to na mne, a keďže sme mali objednaný ten penzion, tak sme tam prespali s mužom... 🙂

adela76
12. mar 2012

@nanuskal
Ahoj.NO ja neviem som zdravotnik a zda sa mi divne,ze za 4 hod.ta stihli uspat,poriadne zoperovat a stihla si sa aj prebrat obliect a ist domov.Mne keby robili laparku a hned ma postavili asi by som to nezvladla.A to vydrzim vela.Dva krat som bola gynekologickej laperke a raz mi laparoskopicky vyberali zlcnik.A ani raz si neviem predstavit,ze by som hned po operacii isla domov.Ale asi sa to da.

sheronka
12. mar 2012

@silvuska47 Ahoj. Ja som absolvovala laparoskopiu v 12/2011. Keby som sa mala znova rozhodnúť, určite by som išla iba do gyn fivu. Skvelá starostlivosť, sestričky na pred a po operačnej izbe boli veľmi milé. Operoval ma môj doktor Drábek. Platila som 230 EUR. Poobede okolo 4 ma previezli už na klasickú izbu. Ráno posledná kontrola a odchod domov. Cítila som sa síce veľmi ubolená, aj som si poplakala, ale tak za to už nemôže ani lekár ani sestričky.

nanuskal
13. mar 2012

@adela76 No dá sa to 🙂 a to som zažila na izbe jednu pani, ktorá chcela ísť do práce po zákroku. Operovali ju okolo 9:30 a 11:30 išla preč....
Ja som nemala vôbec žiaden problém, boleli ma trochu kĺby, ale to iba keď som sa postavila a chodila.
Spali sme s mužom v penzione a nemala som žiaden problém ani bolesti....bolo to podľa mňa úplne v pohode a to ma všetci strašili ako to veľmi bolí. Ale je to asi individuálne...
Keby som mala ísť zase, tak idem a už sa vôbec nebojím 😀

silvuska47
autor
13. mar 2012

@sheronka no ved uvidím ako dopadnem na konzultácii...podla toho zavisí aké budu vysledky ale ked to bude treba tak pojdem do toho...už chcem držať v naručí malého drobčeka 😠

nellyel
12. dec 2012

Ahojte, chcela by som sa spytat, ze aka je priblizne cakacia lehota na laparoskopiu v GF a ci ste si aj vybrali lekara, ktory vas operoval.

lentilka1353
12. jan 2013

ahojte. Mam ist na nejake vysetrenie do GV. Neviem ako sa to vola,ale mam dojst o 9.30 a rano si mam dat nejku tabletku z nazvom AUGMENTIN,potom 2 hod pred vysetrenim si mam dat DIAZEPAM a 1 hod cipok do konecnika. Vraj mi budu davat nieco do vnutra a potom to nafuknu a nieco budu pozerat ci co to. Neviem ci som to napisala vsetko dobre,ale ak mal niekto s tym skusenost tak mi dajte prosim vediet. ja mam uz teraz strach z toho,ale ked ma to posunie zasa dalej k vytuzenemu baby tak nech uz to mam za sebou. dakujem moc

babo78
19. nov 2013

Ahojte dievčatá. Ja som včera absolvovala konzultáciu v Gyn Five. Mám dohodnutú laparoskopiu na 12.12.2013. Tiež sa snažíme s priateľom rok a pol o bábätko a zatiaľ sa nepodarilo. Mám už cez 35rokov a priateľ má akurát v deň mojej operácie 40ku, tak verím že 12ka a 13ka nám prinesú šťastie. Mám vo vaječníkoch cysty, trpím PCO syndromom a bez Duphastonu nemám menzes. Mám trošku strach a obavy ale verím, že keď všetky z nás zvládli tak aj ja. Chem sa opýtať koľko asi cca budem práce neschopná? Keď to mám vo štvrtok budem schopná ísť v pondelok do práce? A ako sa to rišši dajme tomu s 2dňovou neprítomnosťou v práci. Ďakujem za každú radu a držím každej jednej z Vás palčeky.

blcha76
19. nov 2013

@babo78 Ahoj, ja som bola na laparke 17.10.2013 (štvrtok). Tiež som nechcela PN-ku, tak som si zobrala dovolenku na PO-UT a v stredu som šla do práce, a vo štvrtok na výber štichov a v piatok do práce a cez víkend som zase oddychovala. Ale inak v pohode, a tiež som bola pred laparkou poriadne na nervy...

babo78
20. nov 2013

Babulky operoval niektorú z Vás doktor Harbulák? Aké máte skúsenosti?

babo78
20. nov 2013

Ešte sa Vás chcem opýtať, či mi viete vysvetliť čo to znamená keď mám uvedené v správe od lekára, že v prípade prit. saktosalpingov bude vykonaná salpingektomia?

nelly3
20. nov 2013

@babo78
ze ti odstrania vajcovody.

babo78
21. nov 2013

Tak to nie je nic moc...:(

babo78
26. nov 2013

ahojte kocky tak ako sa Vam dari? mne sa uz krati termin, zajtra idem na krv a na mikulasa mam interne vysetrenie a anesteziologicku....

babo78
6. dec 2013

Ahojte kocky, tak dnes idem absolvovat maraton vysetreni a 12.12.2013 ak všetko dobre dopadne idem na laparoskopiu, tak mi drzte palce. Chcem sa Vas opytat ako je to potom s pohlavnym stykom, kolko sa nemozme s partnerom milovat?

blcha76
6. dec 2013

@babo78 ... až po nasledujúcej mrche 😖 ...

babo78
6. dec 2013

Po čom? 🙂

blcha76
6. dec 2013

@babo78 ...ano, presne tak, počkáš na najbližší menzes a až keď skončí 😖 sa môžete milovať 🙂 ... ja som bola na laparke 17.10.