Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Leukospermie

milagrosss20
5. dec 2012

Ahojte..vcera sme boli v CAR na konzultacii...mojmu priatelovy zistili ze ma tu leukospermiu ci co...neviete mate s tymtom niekto skusenosti?ma aj vela bielych krviniek neviete co je to na dobre???????

pempusik
5. dec 2012

@milagrosss20 leukospermia znamena prave to, ze ma vela bielych krviniek, co moze znamenat, ze ma v tele nejaky zapal. treba urobit stery z mocovej rury a vylucit nejake tie pohlavne pliagy. no a potom nech si da partner este skontrolovat zuby, ci nema skryty zapal dasien, to na to tiez posobi velmi zle. a troska som googlila, tak sa odporuca brat doxyciklin, ten je standardne a pohlavne choroby, tak pre istotu sa mzoe preliecit. http://www.fpnotebook.com/Urology/Endo/MlInfrtl...

milagrosss20
autor
5. dec 2012

@pempusik ahoj dakujem ti velmi pekne za info..to si fakt toto nasla???no a to ako sa robi ten stier???a ten liek je dobry ???to sa da samostatne kupit ci ako?

pempusik
6. dec 2012

@milagrosss20 stery urobi urolog alebo kozny lekar, len sa na to treba spytat. na vysledky sa caka asi 10 dni. najlepsie je potom urobit vytery u oboch partnerov, pre istotu. a ten liek sa u nas vola doxybene, je to normalne antibiotikum, ktore lekari predpisuju aj na zapal hornych dychacich ciest. takze je na predpis.

milagrosss20
autor
7. dec 2012

@pempusik no mne robili stery uz davnejsie teda pred tak dvoma tyzdnami a mam vsetko v norme..cize nic nemam...a to beru ako tie stery ak vies?tak ja som mu kupila pyridoxin,vit.E,selen,zinok , macu, kotvicnik a toto berie oddnes po jedenj tabletke denne...tak dufam ze to neako pomoze...a ako by som mala niekde poprosit o to ci nema zapal v dasnach?ako si pisala...dnes som mu vybavila aby siel na stitnu zlazu este pre istotu....

pempusik
7. dec 2012

@milagrosss20 tie vytery robi urolog, ako som uz pisala, normalne z mocovej trubice, takze u chlapa je to troska bolestive. nam robia vytery z posvy, tak isto to robia u chlapa, ludovo povedane z pindika 🙂. ale da sa to prezit 🙂.
ten moj mal vsetko v poriadku a i napriek tomu boli vyssie leukocyty. ale u mna nieco nasli, tak sme obaja brali to doxybene. no a dasna si moze dat skontrolovat normalne u zubarky alebo na ustnej hygiene. alebo moze iset este k obvodnemu lekarovi, nech skontroluje, ci nema v krvi zapalove markery.

milagrosss20
autor
7. dec 2012

@pempusik aha cize tvoj mal tiez vela bielych krviniek v spermiograme???no ja co chodim do car tak tam mi bral vytery na hiv a take veci a vsetko mam v poriadku len u neho zistili toto ze ma leukospermiu...a preto ho posielaju na urologiu..cize na urologii neberu krv?lebo maju mu urobit este ze hiv a neviem co a aj na chlamidie a to asi uz ster bude vsak?a dlho ste brali tie lieky?

pempusik
7. dec 2012

@milagrosss20 neboj, to vsetk spravia na urologii, aj krv zoberu, skontroluju hp a potom na tie ostatne pliagy urobia bytery. ale myslim,z e nam na hiv nebrali, len na hpv a ostatne prenosne choroby. tie atb sme brali iba 10 dni.

milagrosss20
autor
7. dec 2012

@pempusik to fakt len tak kraatko?waw to je dobre teda..no on ma pisane aj HIV a este vela toho..vy ste na zaklade coho sli tam?ak smiem vediet...ste sa snazili o babo?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli