Macmiror complex 500 - skúsenosti?

maxx6
12. jan 2019

Dobrý deň, prosím vás máte skúsenosti s týmto liekom ? Mne ho dr. predpísal na výtok večer som si dala tobolku a ráno som ostala špiniť rozpustná tobolka s krvou (menzes mám mať až o 10 dní) Chcem sa opýtať mala niektorá vedľajšie účinky, mám to brať ďalej,... ? keďže je sobota lekár neordinuje

kika831
12. jan 2019

@maxx6 ak nemas dalsie problemy a tej krvi bolo len malicko, pokracuj dalej v liecbe. Mne gynekolog povedal, ze sa to moze stat, ale nepredstavuje to ziadny problem. Ak by sa ti pridruzilo aj nejake palenie alebo krvacanie, tak sa porad s lekarom. Drzim palce

maxx6
autor
12. jan 2019

@kika831 ďakujem nie moc nie len špinenie teda len ráno a inak cez deň nič ste ma upokojili 😊

ala2925
28. jan 2019

ja ho tiež užívam . chápem,že mám žltý výtok, ale mám ho divnej konzostencie takej ako sopeľ a ťahá sa aj 8 cm aj viac z pošvy keď som na wc. môže to byť z neho ?

tama25
4. aug 2019

ja tiež užívam tento liek len neviem ze ci od toho môžem mať horúčky mal už niekto takú skúsenosť?

majka2211993
31. aug 2019

Ahojte zeny chcem sa opytat dnes si mam zaviest prvu tabletku ale mam strach na kolko som 5 mes. Po cisarskom nevadi to? Nestane sa nic s vnutornou ranou? Dakujem

migifie
31. aug 2019

@majka2211993 lekar,ktorý ti to predpísal,tak o tom vie...a 5 mesiacov je dlhá doba...keby to nebolo nutne,tak by ti to nebolo predpisane,pozéra sa stale na prinos a rizika...takze asi vyliečenie MIO ochorenia je dôležitejšie ;)

majka2211993
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka2211993
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka2211993
31. aug 2019

@migifie ďakujem pekne

tretiedieta
28. dec 2019

@tama25 prosim ta ako sa to vyriesilo? Bol to vedlajsi učinok horučka? Mojej malej aplikujem ale v podobe masti a plače ze ju to štipe a fakt ma horučku z toho,ale potom teplota uplne zmizne,tak neviem či pokračovat v liečbe,alebo vysadit.Dakujem.