Malé folikuly a syndróm polycystických vaječníkov

laauraa
2. aug 2016

Ahojte babule , potrebovala by som od vas nejake rady , s partnerom sa snazime o babätko od minulého roka presnejsie od Decembra , viem , že to nie je este tak dlho , a viem ze je vas dost co sa snazite aj dlhsie , omnoho dlhsie a velmi vas za toto obdivujem , lenze dobre viete aka silna je tuzba po dietatku , lenze mam strach , bojim sa , ze to bude trvat dlho , mam zistene PCO , inzulinovu rezistenciu vylucenu , malicku maternicu , nepravidelnu ms , bez Duphastonu by ani neprisla , a ked aj pride je to len 2-3 dnove spinenie cize mi staci len tenka intimka ... od Maja som nebrala Duphaston lebo nam v rodine zomrelo babätko :( tak som sa na vsetko vykaslala nebolo moje no ta bolest bola silna :( a teraz mi ms meska uz 60dni ,, opäť beriem Dufik , bola som u svojej dr . a ta mi po ultrazvuku oznamila , ze mam malinke folikuli , ze ako keby mi nedozrievali , mala som 3mm , a tiez mi povedala , ze to vidi na umelé oplodnenie , ze ja k babu inou cestou zrejme nepridem , skusali sme sledovat ovulku , ovu testy som mala silno pozitivne ale boli falosne lebo som mala zisteny zvyseny LH hormon , cite testy su pasé . potom bazalnu teplotu ta bola stale nizka , uz neviem čo mam robit a ako si zistovat plodne dni :/ .. zas pracujem vela , aj ked teraz som dala vypoved pretoze som mala velmi stresujucu pracu , tak som cakala ze sa stane zazrak ale nestal sa , zatial nie , poradte nieco co mam robit , nejake metody alebo bylinky alebo cokolvek co vam pomohlo pri tychto zdravotnych problemoch ,, dakujem vopred 🙂

ciernypes
7. aug 2016

@maminka1986 ale ved ma a 22 rokov na umele ma este casu dost.a moze sa zadarit aj prirodzene.naco pchat do seba hormony.ked to moze najskor skusit prorodzene.cochce aj autorka?? a keby mala problem donosit.co dufajme .ze nie. tak v tom jej ivf nepomoze. pretoze to suvisi zasa s inhmi faktormi . A sanca uspechu umeleho oplodnenia sa znizuje po 35....ved moze zacat skor s umelym ale dufajme .ze dovtedy.pri dobrej liecbe a troezlivosti otehotnie spontanne. co sa vobec nevylucuje.