Mám 15 a mám priesvitný výtok

petronela5555
8. feb 2021

Prosím vás ženy, mám 15, menštruáciu som už mala a pohlavný styk ešte nie. Potrebujem poradiť.. čo je priesvitný výtok? Menštruáciu som mala dostať 6teho (dva dni späť) ale na miesto toho mám tento priesvitný, naťahovací, nie zapáchajúci výtok (v malom množstve). Určite sa to spýtam aj maminy ale bola by som rada, keby ste mi aj vy pomohli. Vopred ďakujem🤍

michaela789
8. feb 2021

@petronela5555 ovulácia, nič sa nedeje

petronela5555
autor
8. feb 2021

@michaela789 Ďakujem krásne🤍

jancazvalova
8. feb 2021

@petronela5555 presne tak, ide o ovulaciu. Ked uz mas menstruaciu, tak uz si zena a mas aj ovulaciu a tento priesvitny natahovaci hlien naznacuje prave to, ze mas ovulku.

anna_maria1
8. feb 2021

Nemusis byt vystrasena, ide o ovulaciu.

babydesire
9. feb 2021

@michaela789
@jancazvalova
@anna_maria1
@petronela5555 baby ale petka pise ze ms mala dostat piateho,takze ovulka asi nie,,aj ked jedine ze tym ze ma ms v zaciatkoch tak ma o mesiac posunutu ms ? Sestra take zaciatky mala ze mala ms raz za dva tri mesiace niekedy,,ci bola ovu neviem,alebo islo o anovulacny cyklus...

michaela789
9. feb 2021

@babydesire možno sa jej ustáľuje cyklus ešte. Pokiaľ je ako bielko, naťahovací, nesvrbí, nezapacha, nemal by byť problém...... myslím že to fakt bude tá ovulácia.

anna_maria1
9. feb 2021

@babydesire ano, videla som to, ze to pisala ale ja napriklad pred ms mavam taky biely priesvitny vytok a potom mi zacne menstruacia.

vlocka666
10. feb 2021

ja to mavam tiez doteraz, a to mam 26 :D neboj sa 🙂 mne sa takyto priesvitny vytok spusta napriklad aj ked trochu plechladnem, je zima alebo ked zjem vela sladkeho. vyriesia to slipove vlozky a pomoze aj nejaky cistiaci gel na intimnu hygienu. kym to nie je zlte alebo to nezapacha tak je vsetko ok.