Mám hnedý výtok. Čo sa to deje?

7domka7
16. apr 2015

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či mi neviete poradiť. Posledná menštruácia mi skončila 30.3 a od včera pozorujem hnedý výtok. Myslela som si, že už došla menštruácia avšak nie je to až také silné ako by malo byť. Pohlavný styk od poslednej menštruácie som nemala, ale aj napriek tomu sa bojím čo to je, lebo aj keby to bola menštruácia tak by došla o týždeň skôr. Nikdy som nemala extra pravidelný príchod menšt..vždy meškala 2-3 dni ale tak skoro to nikdy neprišlo. Neviete mi poradiť čo to je?

charity
16. apr 2015

Mozno si otehotnela uz pred poslednou menstruaciou. Kazdopadne smer lekar.

sibalka21
16. apr 2015

pravdepodobne nie si tehotna, ale skoc k lekarovi nech ti povie co sa deje

dadulka256
17. apr 2015

ahoj skús požiadať o radu gYNEKOLOGA na stránke www.poradnagynekologa.sk

zzzan
8. jún 2020

Dobrý deň . Chcem Vás poprosiť o radu .. 24.5. Som dostala menštruáciu . Prišla o 2 alebo 3 dni skôr . U mna väčšinou trvá 5 dni . Tento x trvala 6 ale celkovo bola zvláštna .. prvé 2 dni bola normálna 3.deň vôbec, 4 deň znova až do 6.dňa . Presne 4 dni po nej som v noci vstala na to že má štípe alebo páli čiara pod pupkom . Možno som iba zle spala, ale po obede som šla na wc a vytrela som bieli hlien s krvou .. keďže som mala po menštruácií tak som si myslela, že sú to zbytky krvi . No 4 dni na to som zbadala slabo hnedý hlien .. myslela som že prejde lenže prešli od toho dva dni a výtok je hustejší a strašne hnedý .. nikdy sa mi to nestalo, tak Vás prosím o radu .. či ste nemali podobné problémy .. lebo je tam aj mierna bolesť v podbrušku a ako keby tlak. Je mi aj nevoľno,raz som zvracala ale .. neviem či je to tehotenstvo, pretože používame ochranu .. či to nie je nejaký zápal alebo niečo podobné. Mám síce iba 19 rokov ale mávam časté problémy zo zápalom močových ciest .. do roka som ich mala asi 4-5 a to skoro mesiac po sebe ..teraz mám už 4 mesiace pokoj . A začalo toto . Či je to možno zle liečený zápal alebo tak . Predsa ste skúsenejšie a poradíte mi dúfam ☺️☺️ Chcem vedieť aspoň s hrubá čo by to asi mohlo byť pred tým net navštívim gynku. Vo pred ďakujem za všetky rady ☺️