Mám problém dosiahnuť orgazmus

4. sep 2023

Ahojte baby je mi to trápne o tom hovoriť takto na diskusii, ale ja si neviem dať už radu a neviem komu a kto by mi mohol poradiť. Začnem s tým že mám priateľa sme spolu krátko, a zo začiatku nám to v posteli veľmi klapalo proste všetko bolo tak ako ma byť. Ale on chodí na týždňovky a dojde len na víkend, takže sa veľmi ani nevidíme a začal sa jeden menší alebo väčší problém? Ja mám poslednú dobu pri ňom dosiahnuť orgazmus, všetko je na mňa tak rýchle z jeho strany ja potrebujem trochu predohry lenže ta zo začiatku bola takže nechápem že je to takto teraz. Proste je to celé zle, a ešte sa potom aj rýchlo urobí a ja mám potom strašne nervy a keď ide do sprchy mu ešte poviem nech ide lebo potrebujem si to urobiť aspoň sama a on proste nič. Včera som mu to pred spaním aj hovorila že sa mi to nepáči, že čo sa snim deje prečo je to takto že či ho nepritahujem alebo čo sa stalo nech mi povie keď ma nejaký problém alebo ho niečo trápi. On ma chytil dal mi pusu a povedal že nie že je všetko v poriadku, že keď mám s tým taký problém že môže spomaliť na mňa ale moc tomu neverím skôr mi to prišlo také že len ti niečo poviem nech mám pokoj. Baby stalo sa vám niečo podobne s priateľmi ? Alebo mali ste niekedy problém v týchto intimnostiach ? Mne sa to ešte nestalo nikdy, preto sa pýtam.

dadis
4. sep 2023

Je dobre, ze komunikujes priamo. Na nic sa nehras. Uz sa len on musi pridat 🤷‍♀️

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilkovazmrzka
4. sep 2023

Pri dalsom pokuse mu to pripomen pred sexom, a potom uvidis, ci sa to nejako zmeni ;)

ja myslim ze je normalne, ze ta prvotna vasen trochu po case vztahu opadne, vsetko vo vztahu sa meni a vyvija, takze zaklad je povedat, co sa ti ne/paci, co si aj spravila, takze uvidis ako to bude dalej 🙂 drzim palce nech to padne na urodnu podu.

janka2525
4. sep 2023

Mas nespravneho partnera
a zacni cvicit yogu a poznaj svoje telo, to trva dlho
good luck