Mám silné bolesti cez menštruáciu

aneta31
16. mar 2022

Ahojte, prišli mi krámy asi po 2 týždňoch čo mi meškali, teraz v pondelok. Mám silné bolesti nemávam často takéto iba málokedy, teraz tretí deň ich mám silnejšie tie bolesti ako v druhý deň, je to normálne? nemôže to byť tehotenstvo však? robila som si test v pondelok ráno a prišli mi poobede a bol negatívny

pribinak
16. mar 2022

@aneta31 máš menštruáciu, test negatívny. Prečo si myslíš že si tehotná?
Však to môže byt úplne iná príčina. Alebo si daj nejakú tabletku od bolesti, alebo niečo teple na brucho.

eliska105
16. mar 2022

Mne pomaha ibalgin rapid caps a hlavne teplý termofor na podbruško a snažiť sa oddychovať ☺️

janetinka27
17. mar 2022

moze byt, ze mas vyssiu sliznicu a telo sa snazi ju odlucit, takze mas silnejsie krce a vacsie bolesti. ale nemusi to tak byt.
ja mam gyn problemy, takze sa stale liecim na vysoku sliznicu, ale minuly mesiac som tiez uz mala silne krce, uzivam panadol ultra rapid a zabral vzdy iba na hodinu a potom zasa otrasne krce, tak som zavolala gyn, aby mi predpisala nieco od bolesti a predpisala mi rovno flector.

gdulskadarina
18. mar 2022

bolesti brucha, krce a taketo, dokonca aj krize, to je u mna bezne, ked mas menzes, tak by som sa nejako neobavala ze si tehotna, niekedy su u mna tie bolesti silnejsie, niekedy slabsie, niekedy mam pocit, ze to zalezi aj od mojho psychickeho rozpolozenia alebo akoby som to nazvala, ale teda ked citim, ze to neni OK, tak si dam Cetalgen, ten od bolesti jak hlavy, tak aj podbruska mi pomoze 🙂

kaki3
23. mar 2022

A teda ja potrebujem mat aj klud ked nieco taketo na mna pride, ked dostanem, tak prvych par hodin potrebujem byt schulena, v teple a potom zacnem fungovat, ale to tiez len s tabletkou. Bez nej by som to nedala 😀

gdulskadarina
29. mar 2022

@kaki3 no len u nas sa to nejako neda, ako hovorim, drahy ten na mna viac berie ohlad, ked vie, ze mam, ze teda aj malemu sa viac venuje, ale Matejko ak keby vedel, ze teraz potrebujem cas pre seba a vtedy si vynucuje pozornost este viacej 😀

kaki3
30. mar 2022

@gdulskadarina ale to by som povedala, ze kazde dieta ma na toto radar, ze ked nieco nie je dobre, tak este viac dokaze potrapit, u nas to nie je inak, cize z toho si vobec nic nerob. Je to bezna vec. Ale teda je fakt ako si aj ty pisala, ze neviem bez chlapa akoby to bolo, akoby som to zvladala, pretoze sa viacej venuje, ked viem, ze mam svoje obdobie 😀 Svoj tyzden 😀

tanickalab
30. mar 2022

@aneta31 akého typu sú tie silné bolesti? Podbruška? Kríže? Hlava? Alebo čoho? Lebo teda u mňa to je kombinácia snáď všetkého keď to príde.