Mám za sebou viac potratov

jimynka
1. mar 2007

ahojte, chcela by som sa spytat dievcat, ktore maju za sebou opakovane potraty - 2 a viac, ci vam lekari zistovali pricinu potratu, respektive na ake vysetrenia vas poslal, co vam odporucil, ako vas pripravol na dalsie tehu, aku prestavku odporucil pred dalsim tehotenstvom, a ako ste to znasali psychicky, pripadne ci ste vyskusali aj nejaku alternativnu medicinu, a kolkoty krat sa vam to uz podarilo, a co pomohlo.Dopt ma to zaujima.

monicka9
16. jan 2015

@brrrrrciatko tesim sa s tebou😊vidíš netreba prestávat verit vzdy je sanca na zdravé tehotenstvo😊🍀 daj potom vediet ako pokracujes😊my nadalej snazilkujeme viem ze to raz vyjde😊😊😊

hwiezdinka
19. jan 2015

@brrrrrciatko gratulujem a drzim palce, aby to bolo v poriadku 🙂

guzag
28. jan 2015

žienky boli ste na reprodukčnej imunologii,ešte tu teraz zavažujeme,lebo ozaj nevieme kam dalej,nemate nahodou poznatky v Nitre

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brrrrrciatko
2. feb 2015

@guzag spravu so pisala vyssie

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spulinka131313
22. feb 2015

Ahojte vedel by mi niekto prosim odporučiť odborníka (najlepšie ženu) na rizikové tehotenstvo v BA? Dakujem.

mishelmamka
24. feb 2015

Ahojte chcem sa opýtať som v 3 týždni a druhý deň krvácam dosť silno je to potrat??? a dnes som išla na wc a na vložke som našla zvláštnu hmotu väčšiu pevnejšiu krvavo bielu čo to je,??

maminkakatkaslniecko1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska2327
24. feb 2015

@mishelmamka 3. tyzden je dost skoro aj na to, aby si vedela, ci si tehotna, kedze v tomto tyzdni sa oplodnene vajicko zvykne este len uhniezdovat (pri cca 28-dnovom cykle, kedy plodne dni byvaju medzi 10-14 dnom cyklu). Skor to bude menstruacia.

radajka111
25. feb 2015

Ahojte potrebujem radu. Mam krasnu dvoj rocnu dcerku a velmi tuzime PO dalsiom dietatku PO dlhom snazeni som konecne v septembry otehotnela ale 12.12 2014 som potratila :( a od vtedy sa Nam nedari otehotniet. Doktorka povedala ze nice sa nedeje a ze otehotniet mozeme hned, lenze nieje to tak. Myslite ze Jje to skororobit paniku. Z manzelom sa stale pokusame. Uz som si robila aj ovulacne testi. Ale zas nic. Mate nejake overene recepty ako tomu pomoct. Dakujem

grelu
25. feb 2015

@radajka111 tvoje telo este asi nie je zregenerovane...dajte tomu cas a odporucam pit alchemilku na zregenerovanie maternice

radajka111
25. feb 2015

Skusim alchymilku dakujem sa radu m dufam ze bude dobre

mishelmamka
25. feb 2015

to je čo tá alchymilka čaj???

grelu
25. feb 2015

@mishelmamka ano, ale v tehotenstve sa uz nemoze pit, lebo moze sposobit potrat

mishelmamka
25. feb 2015

a je to čaj načo??? pomáha otehotnieť skôr??? a čo stojí ???

micinka222
25. feb 2015

ahojte babule..nevesajte hlavu,verim ze sa to kazdej jednej skor ci neskor podari a mozno hlavne vtedy ked to bude najmenej cakat a nebude sa nato clovek tak sustredit..Pred rokom aj pol som ostala tehotna a velmi sme sa tesili na malinke..vsetko bolo v poriadku,no neskor sa mi spravil vedla plodu hematom,ktorý mi male neudrzal spolu s nim..brala som pred tým dupfaston a nepomohol ani ten ☹ o male sme prisli v 10TT a nasledoval kyret..po mesiaci som chytila z cistenia este zapal maternice,na ktorý som sa liecila mesiac v nemocnici na infuziach ☹ velmi dlho som sa s toho dostavala a ked ma aj pustili na male babo som sa nejak nemohla ani pozriet ☹ ,pretoze mi to nerobilo dobre..nakoniec mi cas pomohol vsetko preboliet aj ked nie zabudnut a minulý rok som ostala tehotna v auguste..nejak sme sa nato ani nesustredili..ten strach prisiel znova,doktor mi nasadil duphaston hned od zaciatku ako som zistila ze som tehu,dal vacsie davky a aj pri nejakých problemoch,ktore tehotne trapia,,sme dnes v krasnom 28TT ktorý pomali koncime a cakame Vivien 🙂 chcem aby ste sa nevzdali a aby ste bojovali a hlavne verili ze to príde a ze stale nemoze byt len zle..na zaciatku som mala tie iste pocity a dnes ma uz okopava poriadne nase slniecko a uz sa neviem dockat kedy bude medzi nami 🙂 moc moc vam všetkím drzim palce aj na nohach aby sa to podarilo a aby ste to kazda jedna z vas dotiahla do stastneho konca 😉

kzacikova
12. mar 2015

@aurra Ahoj, nevieš náhodou akú si mala hodnotu protein S v krvi? Tiež s tým mám problém, dneska mi odobrali znovu krv, aby to potrvrdili...

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eileeen
25. mar 2015

Dnes mi diagnostikovali tretí potrat- misses abort. Mám ísť na kyretáž už tretí krát. Pravdepodobne mám problém s imunitou, aj keď teraz som prvýkrát brala Prednison, ale začala som len 12 dní pred otehotnením. Odporúčaju nam vyš. v Prahe (predtým som mala vyš. v tkanivovej banke v KE). Niekto s podobnými skúsenosťami, už som zúfala. obávam sa hlavne tretej kyretáže, keďže dieťa zatiaľ žiadne nemám. ☹ ☹

ladyblcha
25. mar 2015

@eileeen : (( to ma mrzi.

wanda123
25. mar 2015

@eileeen porobili ti vsetky krvne testy? aj zrazanlivost krvi? prave to casto vedie k potratom. drzim palce

eileeen
25. mar 2015

@wanda123 áno, nič dôležité, len bežné mutácie, sama hematologička i neodporúčala brať fraxiparine, vraj boli d diméry na tehotnosť teraz nízke. Odporúčili mi ešte podrobnejšie imuno v prahe, že tam môže byť problém, ja mám strach hlavne z tretej kyretáže, keby som aj 5x spontánne potratila sama krácaním tak by mi to tak nevadilo...

wanda123
25. mar 2015

@eileeen hmm, kyret ziadna sranda. potratila som tiez, islo to von viac menej samo za pomoci - zrejme - liekov.. netusim, co mi davali v nemocnici...sa drz

danny01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guzag
27. mar 2015

eileeenaj spontanny potrat by ti vadil,tiež musiš na dočistenie ,a nie je to o nič lepšie ,ja mam za sebou 6 potratou aj sponntanne,aj kyretaž ,je to velmi zle,je mi to luto ☹

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eileeen
27. mar 2015

@brrrrrciatko ďakujem 🙂

eviq
28. mar 2015

@guzag ahoj, skus si dat ešte vyšetriť potravinové alergie a intolerancie, mlieko, lepok..... Pripadne citlivosť na histamin. Všetko by mali urobiť na alergologii. Ty nemusíš mať silné prejavy, nemusíš o tom ani vedieť. Napriek tomu sa vtedy popisujú potraty. U mňa pomohlo vynechanie mlieka a všetkých mliečnych výrobkov. To vie malo lekárov.