Marodili ste po laparoskopii prefuku vaječníkov?

koka231
29. mar 2015

Ahojte dievcata neviem ci tu je taka tema uz ospravedlnujem sa ak hej ale potrebujem taku najaktualnejsie odpovede v utorok idem na laparoskopiu prefuk vajecnikou a chcem sa spytat ci ste marodili po tomto zakroku a kolko ako rychlo sa vam to zahojilo a v pohode ste fungovali ...dakujem za kazdu odpoved

mentolka12
29. mar 2015

@koka231 ahoj, ja konkrétne nie ale kamoška marodila po prefuku 3 týždne necelé bez jedného dňa...dva týždne nič nevládala ledva sa pohybovala a raz aj odpadla no nikto nevie či to nejako s tým súvisí 🙂 držím palce 🙂) ideš na prefuk kôli tomu, že sa Vám nedarí babatko?

steinarka
29. mar 2015

@koka231 ahoj 🙂 ja som bola minuly rok.. kedze v tom obdobi som mala dovolenku, nemusela som marodovat.. obdobie po laparke sice nebolo katastrofalne, ale na druhy den som dostala taku "svalovku" a bolest klbov, ze este tyzden trvalo, kym sa telo zregenerovalo.. ak by som to mala prirovnat, tak asi k niecomu podobnemu ako ked som sla do fitka na tri hodiny a makala ako besna... uplne som bola KO.. bolel ma kazdy pohyb.. svaly, kosti, proste vsetko.. ale da sa to zvladnut.. ja osobne by som ti odporucila aspon take tri dni po laparke ostat doma, ale urcite sa nazory budu rôznit.. 🙂 kazdopadne niet sa coho bat, uz som toho prezila vela a toto bola uplna "malina" 🙂 drzim palce a prajem vela stastia

koka231
autor
29. mar 2015

@mentolka12 ano koli tomu ze nemozem zostat tehu

koka231
autor
29. mar 2015

@steinarka dakujem a urcite to dopadne dobre verim v to 😉

tinka19
29. mar 2015

@koka231 ahoj...ja som bola na laparoskopiu vo stvrtok a v pondelok som nastupila normalne do prace 🙂
zotavovanie uplne v pohode

steinarka
29. mar 2015

@koka231 drzim silno palce aj vam, aj nam aj vsetkym snazilkam.. ROK 2015 JE NÁŠ! 😵 😵

koka231
autor
29. mar 2015

@tinka19 tak to je supeer dufam ze ja tiez dlho nebudem marodit

koka231
autor
29. mar 2015

Dakujem ja tiez drzim palce a budem sa modlit a prosit aby bol rok 2015 plodnym rokom aby sme svoje deticky drzali coskoro v naruci a milovali ich treba pozitivne mysliet a verit vto ze zostaneme tehotne ...drzim vsetkym palceky ....ROK 2015 JE NAAAS !!! 😉

manee
29. mar 2015

Mne robili laparo v piatok, pondelok som bola uz v praci. Pohoda

anomylka
29. mar 2015

baby, tak to je trufalost ist takto skoro do roboty, staci male prechladnutie a hned je velky problem, treba byt doma v teple nech sa to riadne zhoji. ja teraz zacinam druhy tyzden a je to super, v robote by som ten stres a zhon urcite nezvladla. koka231 aj ked mas mozno super robotu niekde v kancelarii aspon tyzden doma nezaskodi. je to predsa len operacny zasah do tela s celkovou anestezou .

skaredekacatko
29. mar 2015

Ja som bola v piatok na laparke lem diagnostickej. A v sobotu ma pustili to som doma lezala a v nedelu som uz bola oka sice este doma. Mna nic nebolelo len som mala modrinu na zadku.