Máte nevoľnosti počas menštruácie?
Má niektorá nevoľnosti počas menštruácie? 🤦♀️
ja som mávala, áno
@kika541996 mne vtedy vôbec netrávi a musím sa nútiť aspoň ráno niečo zjesť, potom ma to ťaží celý deň v žalúdku
Mám 45, menštruácia trvá 2 dni, niekedy s bolesťou niekedy bez
Kedysi som mavala. Este predtym, nez som mala deti, som kazdy mesiac stravila prve dva dni na zachode v krcoch s lavorom v ruke. Islo to zo mna vrchom a aj spodkom. Do toho krce take, ze som myslela, ze zoskriabem omietku. Vela som kvoli tomu vymeskavala aj v skole, neskor aj v praci. Vzdy som zavidela babam, ktore maju menzes taky, ze dokazu popri tom normalne fungovat. Vekom a porodmi sa mi to velmi upravilo, teraz uz aj ja dokazem pocas menzesu fungovat. Ale tie roky predtym, tak to bol des.
Vekom sa znacne zmiernili, kedysi som nemohla vobec fungovat, bolesti, hnacky, vracanie, teraz mi je zle vynimocne a iba bolesti.
Áno 🙂↕️ ja som doslova preg*cala a pres*ala cca 10 rokov pri menzese. Tiež som vymeskavala zo školy lebo som sa zo záchoda nevedela pohnúť. Po pôrode je to o niečo lepšie.
no a ja to mám opačne volakedy nič celkom ok a v poslednej dobe tak cca pol roka dozadu to začalo. Ako nie cez každú ms ale sem tam nejaká raz za pár mesiacov je taká pridu návaly na mňa,zblednem,hrozné krče až sa roztrasiem, od žaludka je mi zle to si kolkokrát myslim že ani neprežijem kým nezaberie tabletka .Neviem čím to je asi starnem.Lebo volakedy ozaj nič
Mne všetko začalo po pôrode🤦♀️

@kika541996 ja som cely zivot mavala hnacky 2 dni, po porode bolo lepsie a max 1 den. Vraj hormony to robia