Máte sekúsenosti s tabletkami z českej chlorelly?

marrad
4. dec 2008

Moja lekarka mi poradila tabletky z tejto riasy: http://www.ceskachlorella.cz/uvod.htm
nemate niekto s nou skusensoti?
a este femigard z www.hemann.cz

ja to teda uz druhy den uzivam, tak uvidim.

misi33
4. dec 2008

Ahoj Marrad.
Ja som to uzivala asi jeden rok.Je to urcite dobra vec ale nejake specialne zmeny som na sebe nebadala.Je to vsak lepsie ako akekolvek ine vitaminy.
Bola som menej chora.Ten rok som vydrzala bez antibiotik. Rok predtym som uzivala 7 krat.
Urcite to stoji za vyskusanie.

Na co To to vlastne dala?

marrad
autor
4. dec 2008

misi33na ze vraj to trochu napomoze k prirodzenemi pocatiu.
co si vlastne brala? Aj ten femigard?

lusina
4. dec 2008

Ahojte 😉
ja som brala chlorellu asi cca rok a nepomohla mi k otehotneniu.

stingray
4. dec 2008

marrad - ak uz chlorellu tak si treba kupit pripravok CHLORELLA+SPIRULINA potom sa to uz da nazvat ako podpora plodnosti.

ritulka
4. dec 2008

ahojte, ja som brala tiez tu cesku chlorellu, ale vymenila som ju za inu a myslim si, ze aj lepsiu...ak mate zaujem, preposlem rada cez IP...

marrad
autor
4. dec 2008
violoncielka
4. dec 2008

ahoj marrad,kolko ta to vyslo? ked to uzivate obaja? to muselo byt velmi drahe nie?

marrad
autor
4. dec 2008

no ja som zatial kupila len jedno balenie, 180 tabletiek a stalo to 1625 sk co je dost.
mame to uzivat 2 x denne 2 tablety takza epre jedenho je to na 45 dni

marrad
autor
4. dec 2008

moj manzel este protestuje ze on tobrat nebude. Ma celiakiu a nechce si nechat vysvetlit, ze neobsahuje lepok chlorella

marrad
autor
4. dec 2008

takze hodim prepocet. mali by to uzivat obaja cca 3 mesiace takze potrebuju 4 balenia 4x1625 = 6500 sk

ale ze vraj v cechach je to dostat lacnesie. pokusam sa kupit cez kolegyninho syna z Brna ale ak to nevyjde tak si asi kupim dalsie balenia tuna

vika34
4. dec 2008

ahojte,aj ja beriem chlorellu už asi mesiac a pol,kvôli zápalu hrubeho čreva,zatiaľ nejaké veľké zmeny nepocitujem.Prvú dávku som si kúpila v homeopatickej lekárni,ale na nete je to omnoho lacnejšie a myslím ,že v tom nebude ažb taký veľký rozdiel ako práve tá česká chlorella.Teraz som si práve objednala dalšiu dávku cez net tak uvidím ,čo to bude zač,ale musím veriť ,že mi to nejako pomôže,lebo ked mám zapalené črevo tak potratím a zase zápal sa aktivuje ,ked otehotniem,takže taký začarovaný kruh 😢

marrad
autor
5. dec 2008

vika34 a adkial z netu kupujes ? uzivas mystery?

marrad
autor
5. dec 2008

Nikto uz nema skusenosti ?

dankakk
5. dec 2008

ahoj marrad... akurat som to nasla v bio-obchod.sk a je to lacnejsie... a skombinovane SPIRULINou ako pisal stingray....

stingray
5. dec 2008

danka - CHLORELLA je vhodna primarne na precistenie organizmu SPIRULINA zasa vdaka bohatej nutricnej hodnote je viac vhodna ako doplnkovy zdroj aminokyselin, vitamonov a stopovych prvkov......takze najlepsia je kombinacia oboch zelenych ako aj zeleno-modrych rias.

vika34
7. dec 2008

marrad zatiaľ som si to objednala iba terat,ešte mi to neprišlo je to zdravie.biznisweb.sk ,takže neviem,ale na nete je veľa firiem,neviem ktorá je lepšia,niekto hovorí ,že je tiež dobrá chlorella od green Way,alebo tak nejak,nemám s tým skúsenosti

marrad
autor
9. dec 2008

mne lekarka vravela, ze ked si kupim toto: http://www.ceskachlorella.cz/Mystery/Welcome.htm tak s nicim kombinovat nemusim. Ja som to kupila v lekarni mandragora na fedinovej 9 v BA petrzalke
Na tej stranke co uvadzate Vy je su trochu ine tie vyrobky .

katuska26
10. feb 2010

ak máte záujem o chlorellu je na trhu nová,je to firma wellstar, nemá konkurenciu, prichádza z Nemecka, je to chlorella spirulina a lithotamnium...Hlavne nekupujte tablety, je to lisované pri vysokej teplote, takže vitamíny???? tieto riasy sú sušené pri 30 stupňpoch vzduchu a tak sú zabalené a sú jedinečné tým,že sú živééé, po zmiešaní s vodou naštartujú svoje životné procesy a tak sa pijú...
Len pre porovnanie ospevované aloe /aloe je super nemôžem nič zlé povedať/, ale:
aloe 250 vitálnych látok a 38% vstrebateľnosť
riasy 4000 vitálnych látok a 95% vstrebateľnosť
Mám to odskúšané nemusíte tomu veriť, funguje to aj bez toho. Dcéra mala ekzém, ktorý dr. nevedeli liečiť a ani po 4 mesiacoch sme sa toho nezbavili dokonca sme boli stále chorííí no a riasy to dali za 2 týždne do poriadku a ekzém je preč a posilňuje sa jej imunita.
Manžel tomu neveril ale keď videl výsledky na dcére a na mne /mne sa krásne vypla pokožka, prestali mi padať vlasy a zmizli ženské problémy /ktoré najprv zmizli potom sa vrátili ešte horšie ale to je proces liečby/. no tka sa pridal aj manžel má strašné bolesti žalúdka či pankreasa alebo dvanástnika sám nevie, lebo dostať chlapa k lekárovi... No a funguje to manžela najprv začala tak páliť záha že to chcel vzdať, ale nevzdal a aj bolesti a problémy pominuli....
Proste riasy tu boli ako prvé a my až teraz objavujeme aké sú prospešné pre naše zdravie a vitalitu🙂 A viete aké je to super niekomu pomôcť riasami, lebo dr. sú bezmocní nevedia liečiť, riasy liečia všetko...
ak máte otázky píšte mi do IP...

guadalupe
2. júl 2010

@ritulka prosim, nasla som si vasu poznamku k ceskej chlorelle a ze vam moc nepomahala, mohli by ste mi pls odpisat, ako sa vola ta, co vam pomahala? naozaj bola lepsia? ja to potrebujem na vyprazdnovanie, brala som chlorellu od firmy Green Ways, celkom ok, ale potom ma prehovorili, ze omnoho lepsia je ceska chlorella, lebo ma dezintegrovane jadro, ale zatial nic moc necitim....

guadalupe
2. júl 2010

@katuska26 prosim, mohli by ste mi odpisat, kde je mozne kupit tu chlorellu od firmy well star? je naozaj dobra? lepsia ako ceska chlorella? alebo chlorella od green ways, alebo sun chlorella? potrebujem ju na vyprazdnovanie, pls, dajte mi vediet.dvp

adriana123456
10. júl 2010

moze mat chlorella neaky vplyv na menstruaciu ??????

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evoska
10. nov 2011

Rada by som obnovila túto tému a spýtala sa Vás na skúsenosti s touto riasou, poprípade aj s kombináciou so zeleným jačmeňom. Zaujíma ma hlavne pomer kvalita/cena od rôznych spoločností, keďže na trhu ich je naozaj dosť.

annika
2. aug 2012

Ahojte, tiež by som mala otázky...moja najlepšia priateľka vstúpila do wellstar, nahovorili ju a odvtedy nič iné nepočujem od nej, len to, že tie riasy sú super, senzačné atď...ja som pri takých alternatívnych metódach trošku opatrná..lenž.... pri toľkých pozitívnych informáciach už ani sama neviem, či to kúpiť a vyskúšať...ja by som ich potrebovala na alergiu, sennú nádchu a na chudokrvnosť... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ďakujem za info...

buba08
13. aug 2012

Ahojte, ja som užívala chlorelu v r . 2008 (1balenie- myslim, ze tam bolo 100 tabliet), do 3mesiacov som otehotnela, ale v 8 tt potratila, potom som na chlorelu zabudla. Nastalo nekonecne chodenie po lekaroch, nespocetne množstvo vyšetrení, ale stále sa nedarilo otehotniet 4 roky, potom som si úplnou náhodou spomenula na chlorelu a povedala som si, že to znovu skúsim. Tak sme ju s manželom brali od augusta 2011 a po dlhých 4 rokoch som v máji 2012 konečne otehotnela, no netesili sme sa dlho, pretože som v 8 tt znovu potratila, takze u mna je asi iný problém, ale myslím si, že k otehotneniu mi pomohla aj chlorela. preto ju beriem ďalej a snáď aj my sa raz dočkame zázraku 🙂.

annika
22. aug 2012

@buba08 Držím palce a z celej srdce vám prajem maličké a výdrž a silu na tej ceste k neho!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

buba08
22. aug 2012

@annika dakujem veľmi pekne, ja pevne verím, že sme na ceste k splneniu nášho sna, aj ked to určitý čas ešte potrvá 🙂
Ešte som ti chcela napísať, že počas užívania chlorely - brala som tu cesku, som bola oveľa menej chora ako zvyčajne - brala som len 1x antibiotika a predtým aj 5x, takze užívanie bude mat niečo do seba. Neviem aká je chlorela z welstar , ja mám skúsenosť len s českou.

martinkaa2222
28. apr 2016

Dobry den.neviete mi niekto poradit kde kupi sun chlorellu A? Dakujem