Máte skúsenosti s Femibion 800 na maternicu?

petrzalkaa
16. sep 2008

Dostala som od lekára Femibion 800 výživový doplnok s kyselinou listovou,vraj by mal pomôcť zvýšiť sliznicu maternice.......???
Prosím máte s tým niekto skúsenosti, pomáha to?

poisonblu
8. dec 2011

@anett6212 to neviem, davala som sem do niektorej temy o alchemilke nejake veci...ale normalne si vyhladaj alchemilku cez google a precitaj si....

anett6212
8. dec 2011

@poisonblu dakujem

alexaba
9. dec 2011

@anett6212 môže v tom prípade, že budeš mať lepšiu sliznicu maternice a vajíčko sa môže pekne uhniezdiť v maternici. Niektoré potraty vznikajú preto, že v maternici sa neudržia a to vtedy ked je sliznica nizka a alchemilka ti práve pomôže ju zlepšiť.

anett6212
12. dec 2011

@alexaba ďakujem ti. dnes is ju pôjdem kúpiť. 🙂

alexaba
12. dec 2011

🙂 hlavne aby pomohla

anett6212
12. dec 2011

no veru tak 🙂

kikusik88
20. dec 2011

dievcata viete mi povedat kolko stoji balenie? femibionu 800?? a kolko tabliet tam je ? dakujem

poisonblu
20. dec 2011

@kikusik88 je tam 30 tabliet a stoji od 12 eur do 15 eur..ako kde najdes...ja ho kupujem v NR za 13,84

janulienka77
21. dec 2011

@poisonblu ahoj,mozem sa spytat kde to presne v NR kupujes? dakujem

poisonblu
21. dec 2011

@janulienka77 2 krat som kupovala v tej lekarni v galerii tesco...sa mi mari, ze raz stal nieco pod 12 eur a o mesiac uz stal tych 13, 84 alebo tak nejak..som sa divila vtedy, prvy krat, ze aky lacny, lebo cez net som ho kupovala za nieco cez 12 eur...

janulienka77
21. dec 2011

@poisonblu dakujem za odpoved. zajtra tam vybehnem 🙂

janulienka77
22. dec 2011

@poisonblu ahoj, na koniec som bola v kauflande a tam stoji femibion 800 13,45eur.

poisonblu
25. dec 2011

@janulienka77 ja som dnes nasla od neho krabicku, takze stal 13,44 eur :D

bara086434
23. jan 2013

Babulky idem si ho aj ja kupiť, snažime sa už viac ako rok a stale nič....tak dufam že aspoň Femibion800 pomôže. :(

bara086434
23. jan 2013

Alchemilkovy čaj som kupila a aj už pijem pomaly, ale Femibion800 zatial u nas v lekarni nemaju ☹ 😕

tofifka
1. feb 2013

Ja som 3 týždeň po kyrete. Mala som samovoľný potrat. Doktor mi kázala aspoň 6 mesiacov čakať s ďaľším tehotenstvom, ale zdá sa mi to dlho. Chceli by sme už 2 mesiace po zákroku skúsiť, lebo aj predtým sa nám podarilo asi po 7 mesiacoch. Niektorí doktori na nete odporúčajú aj skôr ako 6 mesiacov. Máte s tým niekto skúsenosti?? Kúpim si asi ten alchemilkový čaj a femibion 800 o ktorých tu spomínate ...

petruska1212
5. feb 2013

nerodia sa po femibiione velke deti?

irsina83
25. feb 2013

@petruska1212 nerodia...maly mal 48cm a 3360g a moja mala v 31tt 1040g....

petruska1212
1. apr 2013

Baby,chcem sa spytat beriete femibion kazdy den? Ja som kupila obycajnu kys.listovu a myslela som ze budem to striedat. Kazdy druhy den femibion. Ako to beriete vy? Dik

janka_89
26. apr 2013

ahojte dievčatá. práve včera som si kúpila prvé dva balenia Femibion 800 ale nikde sa neviem dočítať že kedy ho mám začať brať? Viem, že aspoň mesiac pred začatím plánovania čo mi vychádza začiatkom júla len neviem či ho mám začať brať v prvý deň menštruácie, či na konci, či vlastne je jedno že kedy. Doktor sa mi zdá, že spomínal, že by som to mala začať brať v poslednom týždni cyklu čo mi google prezradil (v týchto veciach som blbá lebo som sa tomu nikdy nevenovala), že je to vlastne deň pred začatím menštruácie.. takže by som bola veľmi vdačná keby že ste mi to aspoň jedna napísala, vysvetlila..... 🙂 prajem pekný deň maminky/snažilky 🙂

daisydee
26. apr 2013

@petruska1212 Nie je dobre taketo veci si naordinovat sama.Hlavne kyselinu listovu nedokaze kazde telo dobre spracovat a moze z toho vzniknut viac problemov ako osohu.Femibion je lepsi ako samostatna kyselina listova,ale asi by som sa najskor poradila s lekarom.

ja1985
26. apr 2013

@janka_89 to inak zaujima aj mna ze kedy presne ho treba zacat brat....mne to sice vychadza az na oktober, teda casu je dost ale predsa , ked sa tu otvorila takato tema tak budem spolu s tebou cakat na odpoved 😵

janka_89
26. apr 2013

@ja1985 zlata 🙂 tak verim ze odpovede sa nám dostane 🙂 na stránke femibion je aj poradňa kde radí jedna pani doktorka tak aj tam som napisala tuto otazku ale bohvie ci odpise a ak odpise ze kedy to vlastne bude tak aj tam budem sledovat ci sa nieco nedozviem 🙂 ak ano, poslem dalej 🙂

ja1985
3. máj 2013

@janka_89 ahooj , ziadna odpoved na femibionovskej stranke ??? 🙂

ocko78
3. máj 2013

ahoj kocky , ak mate niektora zaujem o femibion, mam doma nenacate balenie, predam lacnejsie ako v lekarni

janka_89
3. máj 2013

@ja1985 ja som uplne zabudla to kontrolovat 😀 mala som vela toho tento tyzden ale pozrela som to teraz a veru odpoved tam je: Dobrý deň pani doktorka. Včera som si kúpila Femibion 800. chcela by som ho začať brať v júli čo bude asi mesiac pred začatím plánovania. Chcela by som sa Vás spýtať, že kedy ho mám začať brať? Myslím tým, či v prvý deň menštruácie, či na jej konci, či úplne iný deň? Nikde to nemôžem nájsť. Ďakujem pekne za odpoveď. Pekný deň prajem. Jana
Ak iba plánujete graviditu, nie je potrebné sa sústrediť na nejaký deň v cykle. Pokojne ho začnite užívať už teraz a budete ho užívať do konca tretieho mesiaca gravidity.

usacek79
3. máj 2013

@janka_89
@ja1985 baby, femibion je obycajna zmes vitaminov, nie je to liek ani nic podobne, je to presne to iste, ako dajme tomu barsjake CETEBE ci ine multivitaminy, akurat ze femibion obsahuje vitaminy specificky pozitivne posobiace pre tehu (a v priprave na tehu)
takze naozaj ich netreba nijako casovat, ci od ms alebo co, proste uplne barskedy, ked budete cca 2-3 mesiace pred planovanym otehu ho mozete zacat brat, no aj keby ste nezacali, nic sa nestane, nie je to ziadny zazrak, je to LEN doplnkova zmes vitaminov, ktore mozete rovnako dobre ziskat aj z ovocia a zeleniny 😅
to je akoby ste sa pytali, kedy zacat brat vitamin C 🙂

janka_89
3. máj 2013

@usacek79 dakujem za vysvetlenie, som v tom laik ako v kazdych vitaminoch lebo ziadne neberiem. zeleninu a ovocie nejem takze mi to pride vhod takyto doplnok 🙂 kazdopadne mam v tom konecne jasno, dakujem 🙂

usacek79
3. máj 2013

@janka_89 jasne, v pohode 🙂 tak nech dobre posluzi 😉 no tu zeleninu a ovocie by som tak ci tak asi aspon trosku zacala jest, to je naozaj aj v tehu velmi dobra sucast vyzivy 😉

janka_89
3. máj 2013

@usacek79 v tehu zacnem, tam uz budem mysliet na to male co budem mat pod srdcom. ale teraz sa neviem donutit, nie je to moj salok kavy. odjakziva som mala problem dat do sebe ovocie aj zeleninu 😒