Máte skúsenosti s vložkami tiande na mykózu?

aalzbetkaa
2. jan 2020

Ahojte baby... Ktore mate skúsenosti s týmito vložkami? Zevrqj sú určené na viac veci, napr mykoza... Kde by som ich objednala? A keď mám mykozu, keď čipky od gyn. Nezaberajú... Ako dlho by som ich mala nosiť.. Prosím poraďte, len normálne odpovede.. Ďakujem

77kacena
2. jan 2020

@aalzbetkaa dobrý deň ano sú skvelé ja ich používam cezomňa si ich viete objednať aj so zľavou

sulinka333
2. jan 2020

Ja som si ich práve objednala tak čakám a dúfam v zázrak že pomôžu k otehotneniu

lindusss2016
2. jan 2020

@aalzbetkaa mne ich vkuse nosi svokra, lebo s tym robi. Ja teda celkom nerozumiem, v com su take skvele, oodla mna len vtraznw bylinkovo vonaju a ked si ich das, chvilku citis prievan 😂 nemavala som mykozy nikdy, tak nvm posudit, ale fakt by ma zaujimalo, v com akoze spociva to ich ospevovanie

richelina
2. jan 2020

@aalzbetkaa ahoj, no mňa dosť štipali. Mne nesadli, ale ja som aj alergička tak možno to má súvis. Ja používam anionove vložky. Ale inak som počula pozitívne ohlasy na ne.

77kacena
3. jan 2020

rozdiel je vo výrobe a zložení mne osobne pomohli pri úprave cyklu po druhom pôrode som mávala strašne silnú menštruáciu, sestre pomohli pri bolestivej menštruácii a kamarátka mávala časté mykózy a teraz má svätý pokoj, začína sa tými najslabšími aloe a je to ako hovoria vietor v nohavičkách, ja osobne už iné nechcem

evina0
17. jan 2021

Mne tiez velmi pomohli aj pomahju. Zbavili ma castych zapalov. Ked zena nema zdrav problemy nevie mozno posudit no ja s vlastnej skusenosti pisem ze za mna su super.

karin190
17. jan 2021

@sulinka333 sú výborné ja si ich neviem vynachváliť ja a tým tiež pracujem a iné by som nechcela mam stade veľa produktu a som s nimi veľmi spokojná tiež keď si pre liečim veci co mi treba si objednám kúru na otehotnenie pekný deň ak chcete mam aj skupinu na fb kľudne sa môžeme pridať a tam mate všetko rozpísané o vlozkach a rôznych produktoch

karin190
17. jan 2021

@karin190 kľudne vám dám stránku alebo mi napíšte sem vás fb a ja si vás už pridám 😊 aj moja kamoška si vkuse sťažovala na bolestivú menštruáciu zobrala si vložky a bolesť jej výrazne zjemnili

nikk3y
21. apr 2021

Ahojte pripájam sa k tejto diskusii zasvätil by ma niekto do týchto vloziek ktoré sú zevraj dobre ako tu aj píšete? 🙂

evina0
23. apr 2021

@nikk3y ahoj ak chces rada ti poradim. Uz s tymito produktami robim aj poradenstvo.

cokoemma
7. jan 2023

@evina0 poprosím o informácie o vložkách

ivet1908
3. feb 2023

@evina0 poprosim radu ohladne vložiek tiande