Máte skúsenosti so sterilizáciou?

ferdy143
26. feb 2019

Chcela by som to podstúpiť ,máme 3 krásne deti ,milujeme ich nadovšetko ,ale myslíme si ,že nám taký počet akurát stačí. Keďže poisťovňa to nehradí zaujímalo by ma ,aká je suma za tento zákrok asi každá nemocnica má inú sumu stanovenú a kde ste boli najviac spokojné so zákrokom? Ďakujem každej mamičke vopred za radu.

pininka
26. feb 2019

@ferdy143 ja som platila pri cisárskom 100 eur v Košiciach. Všetko je ok, nepociťujem žiaden rozdiel

nezbednicka2
26. feb 2019

platila som 200 € pri cisarskom reze, zatial ziad e problemy ale som 9 mesiacov po tretom porode

majaon
26. feb 2019

@ferdy143
ahoj,ja som podstúpila sterilizaciu asi pred jeden a pol mesiacom v Partizánskom,platí sa tu 250€,bol to rýchly zákrok,v nemocnici som bola od stredy rána do štvrtku rána,mám na bruchu len dve malinké jazvyčky,takže zatiaľ spokojnosť...a všetko funguje ako predtým,podľa mňa najlepšia ochrana keď už nechcete bábo,ja mám tiež tri deti 😉

majaon
26. feb 2019

@ferdy143 ešte som zabudla dodať,že tá suma 250€ je už aj s predoperačnými vyšetreniami,inak tuším že 150€ samotný zákrok 🙂

ferdy143
autor
26. feb 2019

@majaon
@nezbednicka2
@pininka ďakujem neviem tiež čo som sa neopytala keď som bola naposledy v pôrodnici ,ale mala som normálne pôrody ,tak neviem či by to šlo ,tak pôjdem na pokec ku môjmu gynekológovy a uvidím čo mi povie ,bojím sa uspania ,manžel chce ísť tiež pod nôž ,ale vidím na ňom ,že má obavy tak budem musieť sa odhodlať jaa na to.

kikuta
26. feb 2019

@ferdy143 ja to mám tiež po tretej sekcií bolo to treba zo zdravotného hľadiska ale asi by som si to nedala len tak, no teraz necítim žiadne zmeny bála som sa strašne ale aj ms je presne na den a zatiaľ nemám žiadny problém