Máte zkušenost s léčbou přípravkem Metformin?

jolanka
15. mar 2007

Ahojte snazilky,mate nekdo zkusenost s timto lekem? Mam vice muzskych hormonu a nepravidelnou menzes,ted na ni cekam uz od prosince a zatim nic.(pudu asi na vyvolavacku"agolutin". Dekuji za odpoved.

staza
10. dec 2008

jolanka takže oni už cupikajú takže teraz budeš len behať za nimi.A to plávanie je super.

jaruska74
10. dec 2008

ste mile.....ale akokolvek sa snazim, neviem uz pozitivne mysliet

zdenkabrt
10. dec 2008

jaruska a nechces ist radsej k lekarovi skor? alebo na pohotovost

jolanka
autor
10. dec 2008

ne uplne sami ale za ruce a to je neco kdyz drzim oba naraz. 🙂

staza
10. dec 2008

no na pohotovosť by si mohla skočiť mňa to ani nenapadlo dobrý nápad zdenka.A by si vedela na čom si.

staza
10. dec 2008

jolanka takže o pohyb máš postarané.No určite sa nenudíš a nemáš čas ani na vianočné prípravy.

jaruska74
10. dec 2008

tak asi idem.......aj teraz hned.mam?

jaruska74
10. dec 2008

poradte mi ☹

staza
10. dec 2008

na pohotovosť môžeš aj teraz a kde by si išla na rastislavku?urobia ti ultrazvuk určite.

jaruska74
10. dec 2008

ja by som sla tu do novej nemocnice...mozem aj tam? to mam blizsie, nemam totiz doma auto, manzelik ho vzal

staza
10. dec 2008

asi áno tam temám skúsenosti ale aj tam je pohotovosť takže by nemal byť problém.

jaruska74
10. dec 2008

ja som bola prave tam ked som bola na injekciu. a to ma bud evysetrovat, alebo urobi len sono?

staza
10. dec 2008

no asi len usg nemal by ťa vyšetrovať povedz že čakáš na akciu srdiečka buduci týždeň ale sa ti stala taká vec a radšej si prišla nech sa na to pozrú.

jaruska74
10. dec 2008

no dobre teda tak ja idem.....budete tu ked sa vratim?

staza
10. dec 2008

neviem či tu budem ale určite napíš čo bolo strašne ti držím palce nech je všetko v poriadku.

zdenkabrt
10. dec 2008

jaruska chod, aby si mohla byt pokojna, nebudes sa predsa stresovat doi neviem kedy, ci je to ok alebo nie je.
drzim ti palce, mozno nejaky duphaston alebo ascorutin, alebo neviem, duphaston je na udrzanie, dava sa zenam do 15tt.
ja tu mozno este budem,
asi si uz sla, drzkaj sa

zdenkabrt
10. dec 2008

Jaruska?!......... 🙂 dufam, ze je vsetko v poriadku

staza
11. dec 2008

jaruska tak ako?je všetko v poriadku?

staza
11. dec 2008

jaruska dufam,že sa poobede ozveš moja si v práci alebo ťa nechali v nemocnici?

zdenkabrt
11. dec 2008

jaruska...............? asi si ju nechali na pozorovani....urcite by sa ozvala, keby mohla....myslime na teba

jaruska74
11. dec 2008

ahojte ženy🙂 tu jaruskin manžel🙂 na príkaz jarusky vám mám napísať, že si ju nechali na pozorovanie. bola dnes na usg a je všetko reatívne OK🙂 ešte stále tam je tá malá fazuľka ;) (máme už aj prvú fotku). takže vás pozdravuje a ozve sa vám hneď ako príde. a to ešte presne nevieme. majte sa krásne🙂 tešilo ma ;)

zdenkabrt
11. dec 2008

jeeeee. dakujeme jaruskin manzel...dzime jej palce, teda vam obom a myslime na nu, to je super, ze uz ste videli aj fazulku....odlahlo mi, ze je v poriadku
este dobre ze sla na tu pohotovost. 🙂

jaruska74
11. dec 2008

ďakujeme veľmi pekne🙂 a vďaka že ste jej to poradili, ísť na tú pohotovosť, lebo mňa by isto nepočúvla 🙂 keby ma to bolo napadlo

staza
11. dec 2008

tak to mi strááášne odľahlo.Som veľmi rada,že je všetko ok.Tak určite nech je pod dohľadom.Takže ju pozdravujem a nech sa drží aj s fazuľkou. 😵 A bude mi tu chýbať nech sa skoro vráti domov. 😉

jaruska74
12. dec 2008

ahojte tak tu som uz ja 🙂 pisem z nemocnice , mam tu uz notebook 🙂 no horuce novinky su take ze hcg pekne rastie mam 7500, nechaju si ma tu etse do pondelka, uz nekrvacam a nemam ani bolesti, ako uz manzelik pisal mame aj fotku malej fazulky 🙂

staza
12. dec 2008

ahoj vieš aká som rada že je všetko ok.Tak som myslela na teba nech je to ok.To hcg je krásné.No do pondelka to vydržíš a dúfam,že budeš doma na pn alebo nie?Ja som volala Hermimu tak ma objednal na stredu myslela som,že ma dá skôr ale má veľa.A ty pôjdeš deň po mne.A ty si išla rovno hore na oddelenie večer?alebo je tam tiež dole pohotovosť?aby som vedela keby nedaj bože niečo bolo.Tak len oddychuj a držte sa s fazuľkou.

jaruska74
12. dec 2008

no toto neviem ci ma nechaju na PN ci pojdem do roboty. netvaril sa lekar ze by som mala pred otratom, povedal ze sa pekne drzi v meternici

staza
12. dec 2008

aj tak sa budeš musieť do troch dní hlásiť u svojho lekára ked ti dajú prepúšťaciu správu.Tak potom obvodak rozhodne a aj ty uvidíš ako sa budeš cítiť.

jaruska74
12. dec 2008

aha..no momentalne sa nemam velmi dobre. dostala som hnacky a vies si predstavit ake su toalety tu na oddeleni. hruza.......si velmi dobre rozmyslis ze ked uz ten zachod oblozis cely papierom ci tam posedis, alebpbudes kazdych 5 minut letiet odznovu. 😖

staza
12. dec 2008

tak to áno.Už by mohli mať na každej izbe zachod a nie spoločný na chodbe.Predsa by to bolo hygienickejšie.Tak tie hnačky ti nezávidím ja som si užila dosť teraz mám opačný problém zápcha.Tak to je tiež neskutočné.Coho sa ešte dožijeme.A koľko vás je na izbe?a aký je prístup lekárov?ja tam poznám iba dr.Krausa chodila som k nemu dávno do antisterilnej poradne a on mi robil vyšetrenie na priechodnosť vajíčkovodov.A čo si zjedla dačo že ťa preháňa?asi strava nie je veľmi vynikajúca.