Máte zrasty v maternici?

peterek414
27. jan 2014

ahojte mne v februari doktor povedal ze mam zrasty v maternici ale za by nemal byt problem otehotniet ale nedary da a to uz je 10 mesiacou a nic ....mate s tim skusenosti ??

madono
27. jan 2014

ahoj, ja som tiež nemohla otehotnieť pár mesiacov, potom som absolvovala laparoskopiu maternice, vajcovodov a brušnej dutiny a pritom mi zistili zrasty na maternici a jednom vajcovode. Odstránili mi to, resp. vypálili a hneď na to som otehotnela. Na tvojom mieste by som sa dr. nedala odradiť a žiadala ďalšie vyšetrenia, najlepšie laparoskopiu. drzim palce...

peterek414
autor
27. jan 2014

@madono a to potom po ako case mozem sa snazit o babo ?

suchonovam
27. jan 2014

my sme mali prve dieta bez problemov, o druhe sme sa snazili 3 roky, tyzden pred laparoskopiou maternice sme zistili, ze cakame druhe... Teraz sme uz 21tt. Len Ta chcem povzbudit, ze netreba sa vzdavat. U nas to prislo, ked sme najmenej cakali... 🙂

peterek414
autor
27. jan 2014

@suchonovam dakujem a gratulujem...tak ze mozem kludne otehotniet aj bez vseliakich operaciach.....aj si brala volake vytaminy alebo nie a zadarilo sa.....ja som sa zacala tomu asi az prilis venovat aj muzik mi povedal nech to neham tak ale to sa neda satale na to nemysliet neviem co mam spravit aby sa to podarilo...... ☹

madono
27. jan 2014

mne bolo doporučené jeden krát odmenštruovať a môžeme sa snažiť, zhodou okolností, na druhý deň ako ma prepustili z nemocnici som dostala MS a bolo "vymalováno". 😀

suchonovam
29. jan 2014

@peterek414 ahoj,nic son nebrala, proste uz som mala aj termin laparoskopie, a presne tyzden pred terminom som mala 1.pozitivny test 😊