Maternica otočená dozadu. Bude problém otehotnieť?

cukruska1920
17. feb 2008

Ahojte....moze sposobit maternica otocena dozadu problemy s otehotnenim ?

misel0806
16. dec 2015

@talia221 alchimeku???? A to je ako co??? Nepoznam to co by to mohlo byt to je nejaky caj? Antiku neberiem ani som nikdy nebrala. Cez plodne dni som si davala pozor. Ale teraz si uz nedavam ani nechcem. Chcem len to jedno...

misel0806
16. dec 2015

@ali08 ake multivitaminy???

talia221
16. dec 2015

@misel0806 alchemilka je čaj, bylinka, čo upravuje cyklus, celkovo prečisťuje ženské telo, a pomáha zhrubnutiu výstrelky maternice,čo je základ pre úspešné uchytenie vajíčka... Píše sa vraj od prvého dňa MS po ovuláciu, ak vieš.kedy.máš..ja som.pila celý mesiac, neriešila som to..ale keď je.potvrdené tehu mala by sa prestať piť lebo môže spôsobiť stahy maternice, čo zase už nie je žiaduce, keď tam.je vajíčko... ;)

misel0806
16. dec 2015

@talia221 aha a to sa da kupit iba v lekarni alebo to dostanem kupit aj v obycajnom obchode a kolko to asi tak stoji..

talia221
16. dec 2015

@misel0806 no,ja.neviem ako.na svk, ja som.to.musela.objednať ale.ja som.v australii. Na svk to baby určite kupujú ľahšie, v lekárni určite
Ja som.na objednávku platila 10euro v prepočte takze na svk to určite bude oveľa.menej...

misel0806
16. dec 2015

@talia221 sak skusim sa opytat v lekarni uvidime ci to budu mat..🙂

katrin21
16. dec 2015

alchemilka je skor ked su krce, aby uvolnila stahy, napomohla napr. pri menzese aby neboli bolesti a celkovo posilnuje maternicu, ale ak sa uz clovek snazi, by som ju nepila.... skor predtym... ale zase az taky zazrak to nie je... to uz skor Inofolic by som skusila... kamoska po nom do 3mes otehotnela, aj jej znama, co jej to odporucala. predtym sa snazili neuspesne vyse roka...
ALe hlavne je to vsetko v hlave....
Ja som tak nejako podvedome vedela, ze tento rok budem tehotna, pytala som sa anjelov ( nesmejte sa :D_), ze ci budem mat tento rok babatko.. odpoved NIE. Budem tento rok tehotna?? odpoved ANO...narodi sa to babatko buduci rok? ANO...
Nuz a moj chlap prisiel s tym, ze ideme so susedovcami vo februari do Tal. na lyzovacku, chodia uz roky, my sme nikdy nemohli.. reku OK, pojdeme... Rozhodol, zahlasil....
Na to som mu ja povedala, ze ale podla mna ja budem uz v tom case vysoko " kotna " 😀
Smial sa mi, ze no urcite ....Ja som povedala, ze ja to proste viem a citim.... to bolo niekedy v maji....
A teraz? v juli som otehotnela, vo februari budem akurat tak vo 8 mesiaci :D :D.
Vraj som bosorka mi povedal, lebo takto mi nieco vyslo uz viackrat, co som tvrdila, vedela dopredu 😀 , ano, mozno som 😀 😀
Lyzovacka zrusena, idu iní susedia....
A nech mi niekto hovori, ze to nie je v hlave a v tom, v co verime a s cim proste pocitame ako s hotovou vecou 🙂

misel0806
16. dec 2015

@katrin21 no pozoruhodne co pises. A co je to ten inofolic zasa teda to su nazvy vobec nemam sanjnu. Podla mna to bol tvoj osud byt tehotna🙂

katrin21
16. dec 2015

@misel0806 ale osud si tvorime my sami, je nam dane co mame prezit a ked tomu verime , tak sa to aj stane.... 🙂 vzdy mame na vyber, cesta je pred nami ale chodniky k cielu su rozne...
Kazdopadne, nasa myslienka , aj vypovedane slovo na zaklade myslienky je to, co tvori nasu realitu.... pamataj na to. 🙂 Ked o niecom pochybujes, tak to nepride.. ked si si niecim ista, tak to pride.

Inofolic - vygoogli si, je tu aj o tom tema 🙂

misel0806
16. dec 2015

@katrin21 no to si krasne napisala. Je to tak. Ten menzes mi stale meska a to mi uz zacali aj plodne dni tak chopim sa sance budem dufam modlit sa a hadam to dobre dopadne. Ok vygooglim si to🙂

ali08
17. dec 2015

@misel0806 neviem ako sa volali ale kúpiš ich ah v lekárni sú to pred otehotnenim a môžu sa aj v tehotenstve a stoja okolo 10e

nica123
17. okt 2020

Ahojte, chcem sa opýtať- keď ste sa kvoli maternici uloženej vzadu snažili splodiť bábätko odzadu- narodilo sa dievcatko alebo chlapček? Mám podobný problém, a keďže sa snažíme aj my celkom má to zaujíma, keďže všakže čítam že “odzadu je to na chlapca “
Ďakujem

misel0806
17. okt 2020

@nica123 tak ja s mojou otočenou maternicou mám aj chlapca aj dievča