Medociprin 500 mg a snažilkovanie

martina8306
6. jún 2013

Dnes mi doktor predpisal Medociprin a v letaku sa pise,ze nie je vhodny v tehotenstve. Snazime sa o babo,ale este som len 21DC,takze na test je skoro. Ma s tym niekto skusenosti?

mistrall
6. jún 2013

@martina8306 noo este nie si tehotna, cize kludne uzivaj, , kedze ti to predpisal, asi mas nejaky zapal, a ten by viac ohrozoval potencialne babo ako ATB, prve dni po implantacii aj tak babo nie je spojene s krvnym obehom matky, cize ak by si bola prave teraz tehotna v tomto cykle, tie ATB aj doberies kym si urobis test 🙂

martina8306
autor
6. jún 2013

@mistrall myslela som si to,len moj lekar mi povedal,ze sa neda vylucit skodlivost na plod,ani ked je len vo faze uhniezdovania,tak ma to trosku zdeptalo 🙂

mistrall
6. jún 2013

@martina8306 no pri tehotnych sa neda vylucit nic, lebo nikto netestuje lieky na tehotnych a dojciacich zenach 🙂 tak ti mal prepisat nejaky penicilin.. ale pokial nemas tehotentvo potvrdene, radsej ber, aby sa ti zapal nerozsiril.. neviem teda aky mocove cesty alebo tak..ja som brala ATB od dna ako som nasla na teste // lebo som mala zapal moc. mechura , dobrala som, a bolo, ked musis tak musis 😉

martina8306
autor
6. jún 2013

@mistrall no ono to bolo tak,ze som rano isla na tetanovku,ale sestricka mi dala ocikat papierik,supla ho do zazracneho stroja a hovori,ze mam silny zapal mocovych ciest,co je divne,kedze ja mam chronicky zapal od troch rokov a mavam take bolesti,ze sa to neda ani opisat a teraz nic,vsetko v najlepsom poriadku,tak sa nechcem zbytocne pchat antibiotikami a hlavne,ak by som tym mala nieco pokazit,dva MA uz mam za sebou,sice kvoli inym kompikaciam. ale zas na druhej strane je mi jasne,ze tehotna vobec byt nemusim,este nie som v takej faze,ze testujem kazdy den 🙂 a dakujem velmi za rady,nebudem sa potom zaoberat hlupostami,ze co ak by predsa 🙂 velmi si mi pomohla 🙂