Menštruácia 2x do mesiaca

11. feb 2024

dobre rano damy, prosim vas stretla sa niektora s tym ze mala menstruaciu 2x v mesiaci??? menstruaciu som mala 26januara 7 dni normalne krvacanie a dnes je 11 februar a ja od vcera jemne krvacam🫨🫨🫨 je to mozne? bola som aj u doktorky s tym samozrejme minuly mesiac lebo tiez som to takto mala ze po skonceni menstruacie som mala krvacanie asi 2 dni, no teraz je to intenzivnejsie. Dotorka ma vysetrila povedala ze mam ponizeny nejaky hormon mam sa odsledovat a ked tak mi nasadi nejake tabletky, zevraj to moze byt aj ovulacne krvacanie🙄, stretla sa niektora s tym?

majamat
11. feb 2024

ak dobre ratam, tak je to po 16dnochco ti to zacalo.
ja sommala ms po 18dnoch najmenej,

znizeny moze byt progesteron, aspon myslim.

ja som toto maval acasto v obdobi, ked som amla tazky deficit vit D. neviem ci to malo suvis, ale mozne to je. v tom obdobi som mavala aj dost rozsiahly a neprijemny ekzem.

autor
11. feb 2024

@majamat dakujem za odpoved, som z toho v soku, ja som aj nedavno ukoncila dojcenie, v oktorbri min roku, dovtedy som cyklus mala nepravidelny a pocas kojenia ziadny tak neviem ci si to namne teraz telo vybija😭

majamat
11. feb 2024

trosku asi moze trvat, nez sa hormony nastartuju psravne.

a teda skus aj ten vit D ak neuzivas, ci to je dovod krvacania,a lebo nie, v zimnom obdobi by sme uzivat mali, lebo vacsina slovakov ho ma nedostatok. koli nedostatku slnka.

kacena4
11. feb 2024

moze to byt ovulka a znizeny progrsteron

autor
11. feb 2024

@kacena4 ale ovulka to asi nieje, nieje to ,,spinenie,, je to normalne krvacanie ak ked nie velmi intenzivne

kacena4
11. feb 2024

a? aj ovulka sa moze prejavit krvacanim

babydesire
12. feb 2024

Ano, stretavam sa stym neustale..prvy raz asi pred 12timi rokmi..krvacanie a/alebo spinenie asi mesiac s 1 az 4dnovymi prestavkami..druhy raz pred desiatimi rokmi, to iste trvalo to asi 7tyzdnov ( prvy raz v zivote pokus o otehotnenie, vyradena antik.), no a po porode druheho dietata, po konizacii hned po 6nedeli a po operacii prsnika pol roka po porode,, nemam do dnesnych dni normalny ms..furt to hapruje, testy su ok,nic okrem vymeny antiky neskusala, par krat potvrdila cystu aj to ze zmizla..a aj tak..je to uz viac ako 5rokov ! Minuly.mesiac 3dni krvacanie,,4 dni nic a potom 1den krv..inokedy tyzden krvacam potom tri dni nic a potom spinenie ..alebo naopak..ja sa uz kontrolujem automaticky po kazdej toalete