Menštruácia druhýkrát po sebe

lneviemmeno
1. aug 2022

Ahojte, mám nepravidelnú menštruáciu. Tento rok mám taký stresový, stalo sa, že mi menštruácia vôbec neprišla, že mi vynechala ale potom prišla, no mala som ju vždy tak 4 dni a slabú. Teraz mi po dlhšej dobe prišli, upravila som viacero vecí a konečne som ich mala 6 dní a to celkom silné. Skončili mi, 4 dni som ich nemala a dnes opäť došli. Môže sa stať, že sa mi akokeby upravili a mám ich znovu alebo ako? Nikdy sa mi to ešte nestalo. Pôjdem ku gynekologičke čoskoro lenže som mimo SK tak sa pýtam aspoň takto aby som bola v kľude. Ďakujem za rozumné odpovede a prajem pekný deň 🙂

simonah73
1. aug 2022

tak sama pises ze mas nepravidelnu a ze tento rok mas stresovy, co tiez velmi na to vplyva. tak isto na to moze mat vplyv vela inych veci. napr vek. ja som vo veku, kedy uz niektore zeny prechadzaju do prechodu, tiez mi to zacina blbnut, do toho kovid, ktory vraj tiez dokaze rozhadzat cyklus. takze po meskani 15 dni konecne dorazila, skoncila ale pokracovalo hlavne po utierani sa po malej ruzove spinenie a po 9 dnoch dorazila znovu, tak hadam uz teraz pride zase po normalnom pocte dni. s dr to riesit ani nebudem, iba ak by sa to dlhsie opakovalo.