Menštruácia mi trvala 2 dni

miriam7979
5. jan 2023

Ahoojt3 chcem sa spýtať menstruaciu zvyknem mat tak 4-5 dni max a teraz my trvala menštruácia 2 a pol dna neviem preco🤷‍♀️tehotná niesom robila som si testy...mam dve male deti a 28 rokou a este som to nikdy nemala...neviete co to moze byt? Alebo uz sa meni telo a bude kratsie neviem 😊

lobic
5. jan 2023

@miriam7979 kokos, ze dva dni🙂 mna trapi tyzden a velmi silna, co by som za to dala. ale 2 dni mi zase nepride uplne normalne, neviem. podla mna to moze byt aj stresom, chorobou, tazko povedat.

biaa
5. jan 2023

@miriam7979 stáva saa. Stačí stres nejaka zataz. Mne tiež posledné roky chodilo presne a tento mesiac neprisli. Pýtala som sa doktorky a najvacsi faktor ktorý to ovplyvňuje byva zvyčajne stres

angelous1991
5. jan 2023

Ja mávam 4 dni takú normálnu. A potom mi prišlo dakedy len na 3 dakedy normálne tiež mi to príde krátko ale podľa všetkého som zdravá

diewcatqoo
5. jan 2023

Tiez sa mi to raz stalo. Sla som kratko po tom na preventivku ku gynekologicke, tak som jej to spomenula. Urobila mi rozne vysetrenia a nic sa nezistilo. Ze proste sa to obcas stava, asi sa zislo viac faktorov, ktore mali vplyv na telo a ten menzes sa skratil. Za nejaky cas (asi 1,5r po) mi to stalo znovu, ale uz som to neriesila.

mata1001
5. jan 2023

Ja mam poslednych 10 rokov 2 dni ms...povedala som to dr...a ona ze ked pride kazdy mesiac tak je to ok...no nastastie príde, niekedu meska 2-3 dni, ale príde...
Podla mna si mohla mat stres, alebo si mohla prechladnut a hned sa to skrati, predlzi...

j93375
5. jan 2023

aj ja tak posledne mavam,sice ja uz po 40-tke,ale gynekolog mi povedal,ze este ani nie prechod,ze je to normalne,ze menstruacia aj ked trva len 4 hodiny aj to sa este rada ako riadna,hlavne ze nieco bolo,nezalezi ze ako dlho, no,tiez som bola prekvapena

zavana
5. jan 2023

to fakt? to staci 2 dni na to, aby sa to povazovalo za riadny cyklus? no to som teda prekvapena.

ivaa_
5. jan 2023

ja zasa opak tento mesiac , vždy mávam 3-4-5 dní , a teraz už 11ty deň stále silná , nechápem

deti95060810
5. jan 2023

sprav si test, toto som mala pri dvoch tehu...

x_mery_x
5. jan 2023

Ja som minuke tiez mala tiez tak a v ten cyklus som nemala ovulku, uz sa mi to dvakrat stalo, pocas anulacnych cykloch ci jak sa to vola :D

maranta_leuconeura
5. jan 2023

@j93375 tak toto ma prekvapilo, mne sa stale skracuje z kedysi 5 dni v puberte som mala 3 dni v dospelosti a teraz v 30ke mam uz len 1. Ked som to riesila s gynekologickou tak sa tiez tvarila, ze je to normalne. Mne to teda normalne nepride, ale zas objektivne, co by za to ine dali 😆

detskytovar
5. jan 2023

@miriam7979 mne sa to stalo minule tiež - menštruácia prišla normálne, ale trvala asi 2 dni, bola slabá, test negatívny (inak mávam 5-6 dní). Čitala som, že aj to sa ráta za menzes, tak som to tak brala. Za 10 dní prišla ale opäť menštruácia, tentokrát dosť silná a trvala 2 týždne. Ďalšia prišla potom normálne v termíne a bola normálna. Takže asi nejaká hormonálna nerovnováha. Pred rokom sa mi stalo podobné - menštruácia prišla síce v termíne, ale trvala cca 3 týždne, a potom zase sa vrátila do normálu.