Menštruácia po kyretáži

trulinka
8. jún 2023

Ahojte, som týždeň po kyretáži, pijem alchemilkový čaj...ako dlho ste ho pili vy? Kedy a aká vám prišla prvá menštruácia po zákroku? Kedy ste sa začali opäť snažiť? Dr. nám kázal počkať až 3 cykly, to sa mi zdá dosť dlho. Mala som zamlčaný potrat v 11 tt. Ďakujem za odpovede.

naatty10
8. jún 2023

Ahoj ja som ho pila presne od kyretu do prvej ms. kyret bol 14.04.2023 a prva ms prišla 14.04.2023 zajtra by mala prist druhá ms tak uvidime ci presne alebo čo sa ide 🙂 Cakali sme do prvej ms a po prvej sme sa začali snažit...na dve ciaročky to ale zajtra nevidím.. :( Ja 12TT... Držim palce

trulinka
autor
8. jún 2023

@naatty10 Ahoj, kedy ti prišla tá menštruácia?

trulinka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naatty10
8. jún 2023

@trulinka bože to somm ako napisala... kyret 14.04.2023 a ms 12.05.2023... tak !!

trulinka
autor
8. jún 2023

@naatty10 Aha, takže po mesiaci a mala si ju normálnu ako predtým? Vám nekázali počkať aspoň 3 cykly? Ďakujem, aj tebe držím palce nech máte čoskoro 2 čiarky na teste...

naatty10
8. jún 2023

@trulinka pisala som ti spravu

jaskolka
8. jún 2023

Ja som absolvovala kyret po MA v 13 týždni,plod nerastol asi od 9 týždňa.
Menstruacia prišla presne o mesiac, bez problémov. Tiež doktorka odporúčala počkať 3 cykly, prečo sa ti to zdá tak strašne veľa? Ja som potom otehotnela presne 6 mesiacov po zákroku.

trulinka
autor
8. jún 2023

@jaskolka Ďakujem za odpoveď, no zdá sa mi to dlho lebo mi tikajú biologické hodiny, ale áno chápem že maternica sa potrebuje spamätať po zákroku. Tak super, že sa vám podarilo otehotnieť 🙂 Menštruáciu si mávala normálnu, nemala si ju nejakú rozhádzanú?

wishes
9. jún 2023

@trulinka Ahoj, ja som mala kyretaz v aprili a prvu menstruaciu som dostala presne po 5 tyzdnoch 🙂 momentalne mi konci druha menstruacia, po prvej sme sa nesnazili, lebo partner mal nejake problemy, ale tento mesiac uz ideme na to a tiez dufam, ze coskoro uvidim dve ciarky a dopadne to uspesne 💜

trulinka
autor
12. jún 2023

@wishes Držím palce!

zuzi0911
13. jún 2023

Nepila som...tiež MA v 11tt
Prvá ms prišla presne na 27 deň po zakroku ako vždy...snazit po 3 cykloch ...podarilo sa na 10 cyklus 😊

trulinka
autor
14. jún 2023

@zuzi0911 Jej tak blahoželám 🙂.

trulinka
autor
14. jún 2023

Ja som bola včera u hematologičky a ona ma prehovárala aby som sa neponáhľala a počkala aj pol roka kým sa začneme opäť pokúšať...tak uvidím, momentálne sa snažím všetko pustiť z hlavy, teším sa na leto, potrebujem si oddýchnuť a načerpať novú energiu. Držím všetkým snažilkám palce, snáď nám to už nabudúce vyjde 🙂.