Menštruácia po pôrode

anna9122020
25. apr 2021

Ahojte. Chcem sa informovať.. po pôrode som prvú menstruciu dostala až po 1 mesiaci kedy mi došlo mlieko a prestala som kojiť. Ďalší mesiac som dostala znovu ale teraz už 10 dní mešká. Test som robila pred týždňom bol negatívny tak má len zaujíma či to môže byt ešte hormonálnymi zmenami po pôrode alebo či ste mali niečo podobné.

diaalex
25. apr 2021

@anna9122020 kamarátka má tak 13m rozdiel medzi chalanmi 😁 prvé 2 týždne mala úplne negatívne testy

bbebe
25. apr 2021

mne mali dojst druhe kramy pred tyzdnom 😀 test som robila, negativny 😀 zeby cas na dalsi? 🙈

hruska91
25. apr 2021

Ahoj ja som po porode pol roka, a menzes mam kazdy mesiac iny ci 21 dnovy cyklus...ci 40... Cize to sa este upraví, gynekolog povedal ze do roka je to ok.

petrisa213
25. apr 2021

😁 Ja som mala po 6nedeli 1 menštruáciu. Druhá neprišla. Po týždni meškania som si spravila test, negatívny. Tak sme si večer dali s mužom vínko na dobrý vysledok. Ďalších asi 5 dní menštruácia nikde, nízky tlak, skoro som odpadla v obchode, malého som uspavala a ja som zaspala skôr než on, tak som si spravila ďalší test a tam slabulinka čiarka, skoro nič. Tak som sa ukludnovala ze to su ešte pozostatky z tehotenstva 😁 o 2 ci 3 dni zas test, zas slabucka čiarka, ešte stále som sa ukludnovala ze pozostatky 😁 dala som tomu ešte ďalších asi 5 dní a štvrtý test už zasvietil na plno 2 ciarkami. Revala som týždeň 😁😁 otehotnela som teda 2 mesiace po pôrode, deti majú rozdiel 11 mesiacov. Dnes som strašne rada ze to tak vyšlo a inak by som to už ani nechcela 🙂 majú 3 a 4 roky a výborne si rozumejú 🙂