Menštruácia po sekcii

lilla23
7. aug 2022

Ahojte. 1.6 som mala sekciu a mala som menštruáciu od 26.7.do 30.7 približne. A teraz posledné 2-3 dni som si všimla ze som začala špinit, mám taký do hnedasta výtok. Je to normálne? Ďakujem

anavixy
7. aug 2022

Takto skoro po pôrode je to normálne, mala som to podobne, tyzden ms, potom o dva dni zasa 2 dni ms a o tyzden zasa par dni… od vtedy pravidelna 🤷🏻‍♀️

veronika3110
8. aug 2022

@lilla23 mne sa zdá, že je to dosť skoro na menštruáciu.. aj ked nevravím, že to nie je možné..
ja som presne pred koncom šestonedelia začala krvácať čerstvou krvou a trvalo to cca 5-6 dní, tak som si myslela, že ide o mentruáciu (plne som kojila) ... hned na druhý deň po skončení šestonedelia som ešte mala trochu krvi, ale bola som objednaná na kontrolu ku gyn a tam som jej to spomenula.. urobila usg a povedala, že menštruácia to nie je, lebo sliznica je ešte nízko...
a presne tak isto som mala.. že potom nebolo nič a zase špinenie.. ale postupne sa to ustálilo... aj ked ms som ešte nedostala (v apríli som mala sekciu)

lenkadenisa
8. aug 2022

@lilla23 je to normálne, ale ak sa bojíš, choď ku gynekológovi, aby si mala kľud na duši