Menštruácia pri antikoncepcii trvala len jeden a pol dňa

6. feb 2023

Je to normálne? Prvý deň bola riadne silná, nestíhala som meniť vložky. To trvalo ešte do dnešného obeda a teraz už skončila. Test budem robiť ráno. Mám sa obávať alebo je to ok. Tento cyklus styk nebol čiže tehotenstvo nie je asi reálne ale nie nemôžne. Bola som vsak chorá. Stalo sa mi že som krvácala len tak krátko ale stále som potom špinila avšak teraz vôbec. Trvalo to naozaj len 1 a pol dňa aj napriek tomu, že krvacanie bolo pomerne dosť silné.

ruzasipova
7. feb 2023

Ja mam pri antikoncepcii tiez velmi slabu menstruaciu. Sice 4 dni, ale za mlada som tolko krvacala za den.

autor
7. feb 2023

@ruzasipova som zvyknutá na Krátky menzes ale ako vravím, ešte som aspoň 2 dblva ďalšie dni špinila. Nevadí, test vyšiel negatívny čiže je to asi v poriadku 🙂

ada_alica
7. feb 2023

Ja niektoré mesiace menštruáciu ani nemám, niektoré je to iba spinenie viacmenej

tenerifka
7. feb 2023

pri antikoncepcii nemas menstruaciu, kedze neovulujes, je to len zvyskove krvacanie. Vseobecne u niektorych zien pri brani antiky ku krvacaniu vobec nedochadza

katulienkax
7. feb 2023

neviem kolko mas rokov ale po 40 mi zacina v piatok ranoa trva do soboty vecera. Moze to byt aj vekom

autor
7. feb 2023

@katulienkax mám 21. Toto je moja prvá antikoncepcia. Bolo mi povedané, že krvácanie môže byť slabé ale takéto som to nečakala

autor
7. feb 2023

@ada_alica čiže nemusím volať gynekológovi?

ada_alica
8. feb 2023

Mne povedal,že je to v poriadku.....

autor
8. feb 2023

@ada_alica vďaka, počkám do ďalšej ms a ak by neprišla vôbec tak zavolám