Menštruácia u gynekológa

1medvedik1
9. jan 2018

Ahojte, prosím vás o radu. Pred 6 dňami som začala slabo krvácať, myslela som že je to menzes aj keď mi prišiel skôr ako mal. Dala som si tampón ale zistila som že nebol treba lebo to prestalo. O hodinku zas, takto aj na druhy deň a doteraz... Nemusím mať vložku ani tampón tak slabo ,, krvacam ". No proste tam ta krv je ale nie taká obyčajná ako pri menštruácii. Ako keby zo mňa idú také malinke zrazeniny, hrudky. A do toho ma tam dole začalo všetko páliť a svrbieť ako pri vaginalnej mykoze. Žeby slabý menzes a mykoza? Neviem ci to tak môže ísť dokopy... No minulý mesiac som tiež mala slabé krvácanie, takmer žiadne, myslela som ze teraz budú normálne krámy a toto? Otras, naozaj... Prosím vás neviete čo by to mohlo byť? Alebo mi postačí keď mi poviete či môžem ísť takto ku gynekológovi, aj keď ,, krvacam,,??? Ďakujem za odpovede 🙂

natalienka12
9. jan 2018

Určite smer lekár, na toto ti laici neodpovedia, môže to znamenať čokoľvek, zápal aj niečo vážnejšie. Aj tehotenstvo, ak teda žiješ pohlavným životom.

yennn
9. jan 2018

Zavolaj sestricke, ze mas takyto problem, ci sa mozes objednat, ona ti poradi. S krvacanim u lekara by som si starosti nerobila, tehotne tam tiez chodia s krvacanim. Ak mas pocit, ze nie si v poriadku, volaj 😢

yennn
9. jan 2018

Tam mal byt zmurkajuci smajlik, nie placuci 😉

lillystranska
9. jan 2018

Mala som nieco podobne doteraz mi doktorka nevysvetlila precosom krvacala kamarat mi vysvetlil je doktor ze mohla prasknut cievka a z toho to krvacanie stres uzkost panika atd. Na to vplyva casom to preslo

deti95060810
9. jan 2018

také slabučké krvácanie som mala pri tehu...samozrejme som sa to dozvedela až o mesiac neskôr, keď som už márne čakala...

mirro
9. jan 2018

Navštív gynekológa 😉

1medvedik1
autor
9. jan 2018

@yennn ďakujem za radu, zavolám a opýtam sa 🙂 dúfam že to nebude nič vážne...

1medvedik1
autor
9. jan 2018

@deti95060810 a aj ťa to tam dole pálilo a svrbelo?

barborkabar
9. jan 2018

jasné, že môžeš. neboj sa on je na to zvyknutý, aspoň bude presne vidieť ako to krvácaš a či to je ok alebo nie

1medvedik1
autor
9. jan 2018

@natalienka12 zajtra idem tak som zvedavá či je to v poriadku. Môže to byť aj príznak tehotenstva??

ebi88
9. jan 2018

@1medvedik1 moze.

prabinka
9. jan 2018

no možno ti praskla žilka nejaká a do toho si ešte aj mykózu chytila, ktožvie. poriadne ti odpovie asi iba doktor

sanssa
9. jan 2018

no neviem ci svrbenie a palenie patri medzi priznaky tehotenstva, radsej by som isla k doktorovi

deti95060810
9. jan 2018
aksal1
9. jan 2018

Ja mam tiež krvácanie ako opisujes môj bývalý Dr mi dal vitamín c na to bez dalších vysetewnu. 18 idem k novému. Takze som zvedavá čo to je.

1medvedik1
autor
10. jan 2018

@aksal1 ja idem dnes ku doktorovi, nenecham to len tak. Tiež som zvedavá čo mi povie, dúfam že bude všetko OK.
Držím palce nech to máš v poriadku 🙂

anonymka11
10. jan 2018

@1medvedik1 ahoj ako si dopadla?

1medvedik1
autor
15. jan 2018

@anonymka11 vraj som mala nejaký zápal, a z toho dôvodu som mala taký slabý menzes. Dal mi antibiotika tak uvidím.. Hlavne že nie nič vážne 🙂

aksal1
15. jan 2018

Super a ako ti to zistil a čo ti robil ? Mne dal na to vitamín c to je idiot.
@1medvedik1

1medvedik1
autor
16. jan 2018

@aksal1 Keď som mu povedala celý môj problém opýtal sa ma či som nebola niekedy pred teraz vo welness. No bola som vo vírivke a povedal že to môže byť z toho.. Na ,,koze" ma vyšetril pohmatom a povedal že tam cíti nejaký zápal ale že aj tú krv vidí a to môže byť že sa mi ešte rozbehne menzes. No dal ma na sono a tam povedal že mám málo ,,materiálu" na menzes takže možno takéto slabé krvácanie bude ešte 2-3 dni (na druhý deň od vyštrenie prestalo ) ... Dal mi na to Polygynax, na noc jedna tableta dovnútra.. Svrbieť prestalo a dúfam že nabudúci mesiac bude už menzes v poriadku 🙂 No nerozumiem keď ti dal na to vitamín C... to akože na čo? Ktovie, dúfam že ten môj mi dal dobré lieky ..

aksal1
16. jan 2018

@1medvedik1 to zastavuje krvácanie. Nevadí. Zápal to bolo skôr ta mykóza no ja mam vyslovene menzes rozhádzaný takze uvidíme u nového. Lebo mne to prestane po menzese na chvíľu len potom to zas začne

aksal1
19. jan 2018

@1medvedik1 tak už viem aj ja z časti. Mam tam výčnelok nádor či jak sa to vola. Tak čakáme na výsledky a potom operácia. Super môj bývalý Dr mi dal na to Vít c

1medvedik1
autor
31. jan 2018

@aksal1 no tak to mi je veľmi ľúto , dúfam že budeš čoskoro v poriadku a nebude sa to komplikovať. Skutočne držím palce nech ti to dopadne dobre. Ako ti mohol dať vitamín C... nerozumiem! Mala si ísť za ním a povedať čo ti je, že či by ti stále predpísal len vitamín C. Pozerám že si to sem písala 19.januára, dnes je 31.1. máš už tie výsledky na ktoré si čakala? Polepšilo sa ti?
Ja zase teraz, mesiac od toho čo som to sem písala a bola u doktora, na 25.deň cyklu zase to isté.. Slabé špinenie, len ružové, sem-tam hnedé a do toho svrbenie tam dole. Už štvrtý deň to takto mám, troška krvi a k tomu svrbenie. A každé ráno bolesť krížov, trochu aj podbruška... Naozaj nerozumiem, počkám cca týždeň a ak sa to nezlepší pôjdem ku doktori zase :/

aksal1
31. jan 2018

A kontroloval ta sonom? Lebo presne tak som to mala ja. Čakám stále výsledky, zo steru budú až o týždeň.

1medvedik1
autor
31. jan 2018

@aksal1 kontroloval, a nepovedal nič. Počkám pár dní, keď tak pôjdem zase za ním. Držím ti palce, skoré uzdravenie!