Menštruačné nohavičky

aneta129
21. feb 2023

Dobrý večer. Prepáčte, ze otravujem ja len, ze ktoré nohavičky máte aku značku a ako ste spokojné? Chcem si jich kúpiť, lebo som mala sekciu v 2021 a az teraz nedávno mi po 26 mesiacoch od poslednej menštruácie naskočila opäť a tie krámy sú hrozne, ved som uz 5 gatky do kosa vyhodila.... Stále pretečiem a keďže son zdravotník tak moj šatník je 80% biele alebo svetlé prádlo spodné a moje naj nohavičky, co som predtým používala cez menštruáciu v práci, sú fuč 🤦‍♀️ lebo jim ani 90 nepomohla 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ proste neviem, ci za 2 roky prestali vyrábať kvalitné vložky ci vážne mam ja tak brutálne silné krámy, ze každá vložka pretečie 🤦‍♀️ o bolesti ani nepíšem, ale tak asi vážne kúpim tie nohavičky si, len neviem ktoré. Hľadám, čítam... Vlozky ma prestali baviť od dnes... Pol balíka za pol dna a jedne nohavičky aj tak špinavé... Poraďte.
Ďakujem

sight
21. feb 2023

Ahoj, ja som kúpila slovenskú značku Perties. Majú viac druhov na rôzne fázy menštruácie. Ja mám tiež silnú a fajn sú Báthory prípadne model Lada.

aneta129
autor
21. feb 2023

@sight no o tej som ani nepočula, vážne su dobre?

sight
21. feb 2023

@aneta129 podľa mňa lepšie ako Snuggs, ale treba asi vyskúšať, mne vyhovujú, https://perties.sk/

aneta129
autor
21. feb 2023

@sight hej pozerám krásne sú.

matkav21
21. feb 2023

skus pozriet tiez na sovick maju aj na extra silnu menstruaciu

dzescebuly
22. feb 2023

@aneta129 ja mam perties "Bathory"👌

janka_lolo
22. feb 2023

@aneta129 dcéra má odksusane rôzne, ale na silnú menštruáciu jedine Perties a značky Bathory a Heidi, a keď už jej konci tak používa nohavičky od Snugss, ale pri tých od perties nepretiekla nikdy, to bola asi najlepšia investícia čo som jej kúpila

jamurkova
5. apr 2023

@aneta129 Perties Bathory su aj svetle, mozes si dat pod svetle oblecko, aj ked su trosku hrubsie ... ja ich mam na noc. Nepretecu ;)