Menštruačný kalíšok od Always

yollanda
27. nov 2021

Ahojte, používate niektorá konkrétne tento kalisok? Ja furt zvažujem že si to kúpim, no nejak sa bojím.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yollanda
autor
27. nov 2021

@bambulienka25 že to nebudem vedieť zaviesť a potom vybrat

alena2798
27. nov 2021

@yollanda ja som pouzivala iny, nie od always. Chce to cvik. Obcas som to aj chcela vzdat, ale naucila som sa. Nema sa ti to kde stratit a vyberies ho v pohode. Je to uzasna vecicka. Pre mna akurat bolo nepohodlne menit si ho v robote alebo mimo domu. Ked ho trebalo oplachnut. A na noc ho nepouzivam.

mauduska
27. nov 2021

ahoj, ja mám Moon Cup z UK a ten je super, mám ho už tri roky. Určite sa neboj, ja som s ním začala, keď som mala 18 a bojovala som s ním 2 alebo 3 cykly a potom už v pohode 🙂 Používam len ten, vložky ani nemám. Keď sa uvoľníš, ľahko pôjde dnu aj von. Veľa šťastia 🙂

yollanda
autor
27. nov 2021

@mauduska ako hlboko to ma ist?

mauduska
28. nov 2021

@yollanda skoro nič. keď si kvoknem a ruku si len priložím na vagínu, tak niekedy cítim ten dzindzík na konci. V podstate hneď na začiatok, akonáhle je celý dnu aj s dzindzíkom, necháš ho tak 🙂 Jediná podmienka je aby pri bežnej polohe netrčal von.. Ja som si musela kúsok z toho chvosta odstrihnúť, lebo mi bol dlhý. Niektoré ženy ho majú odstrihnutý celý, niektoré vôbec.