Menzes a masáž

27. máj 2023

Dievčatá ,som na pobyte a dostala som menzes,večer mám objednanu masáž, môžem, nemôžem nikdy som to neriešila, či to radšej zrušiť? Díky

sasa1310
27. máj 2023

možeš

liusa82
27. máj 2023

no ja by som nešla už len kvôli tomu blbému pocitu.Ale to je na tebe.Mne vtedy vadí ked sa ma niekto dotýka.Aj mi je celkovo zle a na figu.Ja by som to zrušila.Ale to som ja🙂

cocolino234
27. máj 2023

@autorka to je veľmi individuálne. Napr. ja mám počas menštruácie extrémne citlivú oblasť krížov a nezniesla by som tam žiadny vonkajší tlak, takže by som zrušila. Inak samozrejme môžeš, to či chceš už závisí od teba.

muchotrafka298
27. máj 2023

Ja nechodim pocas menstruacie na masaz ani napriklad do wellnessu. Je mi to osobne neprijemne. Ale kazdemu ako vyhovuje, ak sa citis v pohode a nie je Ti zle, kludne chod.

kacena4
27. máj 2023

jasne ze mozes relaxuj

autor
27. máj 2023

Díky za reakcie,samu ma to zaskočilo, prišli skôr som mala dostať,preto neviem čo teraz,je to len začiatok,bolesti nemám

ivanaks
27. máj 2023

Mne sa to stalo počas kúpeľného pobytu, tiež som mala predpísanú masáž. Bola som sa spýtať lekára, čo teraz. Zmenil mi iba vodné procedúry, masáže mi nechal, že to nie je kontraindikácia. Veď povedzte masérke, čo je vo veci, nech sa sústredí na hrudnú a krčnú chrbticu...

mirkava
27. máj 2023

Len tak mi napadlo, nemôžeš byt tehotná?

tatianka0000
27. máj 2023

@mirkava keď ma ms ?

mirkava
27. máj 2023

@tatianka0000 áno píše ze prišla skôr a je to len začiatok 😊 mne sa tak uhniezdovalo...

autor
29. máj 2023

@mirkava Nie tehotna niesom,prisli skor 4 dni ,masaž som absolvovala a bolo to v poriadku,dakujem za reakcie,kebyze krvacam riadne tak by som nesla,Toto bolo len zaciatok tak sa to dalo s tamponom zachranit 🙂

angelous1991
29. máj 2023

Ja som raz neplánovane dostala pred masážou . Bolo mi strašne zle ale polhodinu pred termínom to rušiť mi prišlo neseriózne pre tu maserku že jej takto nechám termín prázdny tak som šla . Bože mne to tak dobre urobilo normálne aj bolesti ma prešli cele telo mi tak uvoľnilo že och …. Dala som si tampón aj veľkú vložku pre istotu nech jej tam nenarobím jatky a hrozne dobre to bolo 😂😇🤩