Menzes dvakrát do mesiaca. Na aké vyšetrenie mám ísť?

bobana297
26. nov 2020

Baby 😭😭😭4.teho idem na gybdu uz druhy mesiac som dostala dva krat v mesiaci menzes. Najprv 8 dni potom tyzden a pol pauza a dalsi, ktory trva aj 15 dni. Vcul zas ale taky silny, ze ja uz som na prasky z toho. Hrce zo mna idu krv taka jasna ja nestiham uz vlozky vymienat. Len co odidem zo zachoda mozem ist zas. Rano som sa zobudila kychla som si a mala som pocit, ze mi praskla plodiva voda a mohla som vsetko drhnut 😭😭 jazva po druhom cisaraku neskutocne prvy krat boli zvnutra na lavej strane. Ake vysetrenie mam vyzadovat od mojej novrj gyndosky? Aby som zas neodisla s tym, ze mi povie vsetko ok? A da sa to teraz nejako zniernit, nech tak nekrvacam? 😭😭😭😭😭😭

kika831
26. nov 2020

@bobana297 ja mavam nieco obdobne. Ale uz to je podstatne lepsie ako tomu bolo roky dozadu. Nic okrem malej cysty mi nezistili. Ale lekarka mi odporucila uzivat zelezo a vit C. U mna to funguje. Ale samozrejme tak ako pisete treba navstivit lekarku. Drzim palce

ajka251
26. nov 2020

@bobana297 a lekarka ti povedala ze je vsetko ok?ja som takto krvacala ako pises a poslali ma kyret precistenie.par rokov dozadu.odvtedy som mala pokoj.

babydesire
26. nov 2020

Dvakrat sa mi to stalo, ten druhykrat ako opisujes trvalo to asi dva mesiace,nic nezistili,ascorutin zastavi ms krvacsnie, mi sme sa vtedy prvy krat pokusali o babatko, a takto to snazenie zacalo po vysadeni hak. Skus ascorutin potom sa to upravi uz same...teda umna to tak bolo

janetinka27
27. nov 2020

@bobana297 uz ten prvy si mala dlhsi. nemas vysoku sliznicu? lebo vtedy mne sa stalo, ze som mala strasne silne a dlhe krvacanie, telo sa jej nevedelo zbavit.