Menzes o dva týždne skôr

katka3342
23. nov 2017

Dobre ráno ...
Dievčatá , mám taký problém:/
Stalo sa mi to prvý krát, preto som nervozna...
Pred dvoma týždňami sme mali s partnerom po troch mesiacoch sex...
Dovtedy menzes prišiel každý mesiac na deň presne ...
Teraz som začala krvácať o dva týždne skôr , ako by mala prísť menštruácia ...
Najskôr slabé krvácanie , teraz druhý deň silné ...
Treba navštíviť lekára , alebo sa môže jednať o mimomenštruačne krvácanie ?
Ďakujem veľmi pekne za odpovede...

lillystranska
23. nov 2017

@katka3342 ahoj toto sa stalo aj mne ze som krvacala mimo cyklu a bol to normalne menzes mne to z toho dovodu ze partner bol pri sexe divsi nemyslim ze to neni ok lebo potom sa to zas upravilo

katka3342
autor
23. nov 2017

@lilystranska tak nie je dôvod hneď bezat lekárovi ? 🙂
My sme zas až taký divoký neboli, tak mi to nešlo do hlavy 🙂

lillystranska
23. nov 2017

@katka3342 je mozne ze ti partner viac niekam zatlacil a telo vyvolalo takuto reakciu ako mozno ti tu baby budu hovorit ze bez k lekarovi ale podla mna je to ok ak nemas ine problemy. Ja to uz mam odsledovane ze ked mi muz zatlaci viac niekde zacnem krvacat ale nebezim hned k lekarovi to by som tam potom chodila jak na trh

biba12
23. nov 2017

Mne sa to stalo tiež tento mesiac prvýkrát. Mala som len 18 dňový cyklus. Zatlačením niekde viac to nebude, skôr hormónmi. Ja počkám na ďalší cyklus a ak bude v pohode v termíne k lekárovi nepôjdem. Ak nie, bežím 🙂 Ale určite tam budem volať a spýtam sa.

lillystranska
23. nov 2017

@biba12 ked sa mi to stalo volala som hned doktorke tak ma zobrala hned sj na vysetrenie a potom mi povedala ze robim zbytocne paniku ze to neni nic vazne ze iba keby mi cyklus sa neupravil mam prist no a dalsi mesiac prisla mrska v pohode

katka3342
autor
23. nov 2017

No ja mám mať o 10 dní , tak počkám , či príde aj vtedy, alebo sa mi to od teraz posunie a budú chodiť v týchto dňoch ...
Ale na vyšetrenie pôjdem tak či tak , nech ma pozrie , či je všetko tak , ako má 🙂

lenulig
14. jan 2019

a ako je to ked beries antikoncepciu?? mam brat normalne ako keby sa nic nedialo?? dakujuem