Menzes po potrate

1. jan 2024

Ahojte, pred mesiacom 24.11 som spontanne potratila gestacny vak nerastol a nebol tam ani plod. Vycistila som sa sama. Doktor po kontrole vravel ze je vsetko ok. Vraj za 2-3 tyzdne my dojde riadny menzes. Nakolko to bolo v podstate mikro tehotenstvo vravel ze sa mozme snazit hned. Nebranili sme sa tomu. 24.12 som vecer zakrvacala, tak silnejsie tak som sa potesila, dosiel menzes. Rano sa zobudim a nic 🤦‍♀️ cely tyzden ziadny naznak menzesu a vcera vecer po polnoci znova. Sice toho nebolo vela ale bola to jasna krv. Este som bola nastavena ze na novy rok si urobim test ak nedojdu. No ja som si myslela ze dosli 🤦‍♀️ rano sa zobudim a zas nic😞 prosim ako vam dosiel prvy menzes po samovolnom vycisteni?

veselo_neveselo
1. jan 2024

Ja som mala kontrolu 5 tyzdnov po potrate, a dr mi vravela ze medzitym by som uz mala mat menzes. Dosiel tak 3-4 tyzdne po - ale ja mam kratke cykly, 26dnove, tak neviem, ci to zohralo rolu.
Otestuj sa, mozno ste akurat trafili prve vajko - vselico sa moze stat 🙂

ivusa1516
1. jan 2024

Ahoj, no mne veru lekár povedal že a po 6-8 týždňoch A veru na siedmi týždeň mi prišiel

autor
1. jan 2024

Zaujimave, co lekar to nazor…. Len ma metie to krvacanie a este k tomu dvakrat s tyzdnovim rozostupom 🤷‍♀️

ivusa1516
1. jan 2024

Tak neviem ale ja som skoro dva týždne krvácala po potrate tak vcelku nerozumiem ako by mi mal dôjsť hneď menzes, myslím si že minimum je tam tie štyri týždne ale viem že veľa žien malo aj omnoho neskôr takže na tvojom mieste by som vôbec nepanikárila Počkaj a uvidíš poprípade ak si si není istá radšej zbehni za lekárom ak sa ty dačo nepozdava

autor
2. jan 2024

Ja som krvacala iba tyzden a v podatate je to uz mesiac od potratu. Ja nepanikarim len sa pytam na skusenosti, ako to bolo u inych a ci aj iny maly taketo krvacanie mimo cyklu po potrate.

blondinka95
2. jan 2024

Ja som spontánne potratila začiatkom septembra, začiatkom októbra mi prišiel menzes ale je veľmi rozhádzany, zvláštny, mam to podobne ako ty. Beriem to tak že sa.telo ešte možno spamätáva, neviem. Ale chystám sa k dr

linda5678
2. jan 2024

Mne prisiel presne mesiac po potrate, predtym asi 2 dni som mala spinenie a tak to uz bola len otazka casu, kedy sa spusti a mohla som sa pripravit. Ale bol ovela dlhsi, predtym bezne mi ms trvala 5 dni a tentokrat to bolo 10, o intenzite ani nehovorim 🤦‍♀️

autor
2. jan 2024

@blondinka95 no hej s tym ratam aj ja ale aj tak je to divne a hlavne neviem ze ci teda to jednodnove krvacanie mam ratat za menzes ze vlastne ani neviem kedy my ma dojst a ci uz meska nemeska 🤷‍♀️ no nic asi my ostava len cakat 😂

blondinka95
2. jan 2024

Autorka presne, minulý týždeň som mala tri dni krvácanie týždeň po menzese, tiež neviem čo to malo byť, a ako si rátať cyklus.. :(

dejna_
2. jan 2024

Nebrala by som to ako menštruáciu kľudne sa môžeš ešte docistovat po potrate, môže to byť aj ovulácia, môžeš byť opäť tehotná. Každopádne menštruácia po potrate môže proste v rozmedzí 4-6 týždňov. Ale pre istotu by som si urobila test.

autor
2. jan 2024

@dejna_ test som si dnes robila, je snehobiely, ale zas mozno je este skoro na test 🤷‍♀️ no nic necham sa prekvapit 😂 v piatok mam meniny tak skusim znova test

dejna_
3. jan 2024

Tak držím palce 🍀