Aké vitamíny mám užívať počas snaženia sa o bábo po spontánnom potrate?

Zodpovedané
1. jún 2023

Dobrý deň,

18.5.2023 som spontánne potratila (5+6) po týždni (26.5.) na kontrole bola maternica čistá. Už nekrvácam a ani nešpiním. Vyčistila som sa sama. Moja doktorka mi povedala, že sa môžeme ďalej snažiť. Vraj nemusíme čakať na prvú menštruáciu.

Aké vitamíny mám začať užívať?

Môžem teraz začať užívať Inofolic, Femibion, kyselinu listovú?

Ďakujem

Dobrý deň,

po spontánnom potrate môžete otehotnieť v ďalšom menštruačnom cykle. Preventívne môžete začať užívať vitamíny, ktoré ste písali.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič