Mešká mi menzes a tehotná nie som. Čo mi je?

zoja34
15. jan 2022

Ahojte baby chcela by som vás poprosiť , tie ktorým sa to tiež stalo ...mám 17 rokov a menštruáciu mávam pravidelnú vždy mi buď príde skôr alebo mešká 1,2,3 dni max. Teraz som už bezradná a môj gynekológ má dovolenku , menstruacia mi mešká 14 dni . Test som si robila dokonca tri posledný som si robila pred dvoma dňami a nič každý bol negatívny a to si myslím že ak by som bola tehotná na poslednom by už niečo vybehlo . Ak sa Vám niečo podobne stalo alebo pripadne čo mi pomôže na privolanie menštruácie ...ďakujem za rady ❤️

alienkami
15. jan 2022

Ja som raz tak mala cystu. Dostala som vyvolávačku a ms prišla. Možno je to to.

ailiba
15. jan 2022

@zoja34 áno stalo, telo nie je stroj, občas sa to môže stať. Napr. Choroba, lieky, stres, cestovanie, zmena stravy, dieta, to ovplyvňujú. Po 14.dnoch som ale sama dostala. Skus ešte počkať. Test by ti už ukázal pozitivitu.

dadulamamula
15. jan 2022

@zoja34 co tak zájsť na gynekológiu? Môže to byť čokoľvek.. To či môžeš byť tehotná musis vedieť len ty mne ukázal tehu test po 2 týždňoch takže... Môžeš mať hormonálny problém.. Takže sup gynekológ

sweet20
15. jan 2022

@dadulamamula treba vediet citat nie len hucat.. pise, ze ma dovolenku gynekolog

dadulamamula
16. jan 2022

@sweet20 neobuvaj sa láskavo doma, počuješ niekoho hucat? Ak mám problém, tak to riešim aj s iným gynekológom a určite nejaký je co zastupuje!!!