Mešká mi zo stresu

rebeccarebi
18. dec 2018

Ahojte baby , chcem sa spýtat či máte niektorá nejaké skusenosti s tým keď Vám menstruacia mešká zo stresu. Mrcha mi mešká už vyše 2 mesiace. Tehotná nemôžem byt pretože nemám partnera. V poslednej dobe som mala veľké finančne problémy + stratila som zamestnanie a aby nebolo malo, umrel mi stryko .. mala som toho dosť .. stres nespavosť nachladnutie toto všetko ... pripomínam že som bola u gyndy dala mi vyvolávačku ale mrcha nedošla. Bolo to pred 16dnami čo mi dala injekciu . Momentálne je na dovolenke a ja mám po 2 týždne poobednu tak ani nestíham . Prosím ak máte nejaké skusenosti alebo rady prosím poraďte už som zúfalá .. podbrusko ma pobolieva aj prsia .. víno aj horúcu kúpeľ som vyskúšala ale nič.. ďakujem vopred za každú radu

chcemradu
19. dec 2018

Tak hlavne sa ukludni, ak si bola na vyšetrení, nepotvrdila tehotenstvo, ani cysty a podobne, tak menzes pride. Ak nie, po sviatkoch zajdi. Mne niekedy aj 3 mesiace meskavali. A ziaden problem nebol

sipopa
19. dec 2018

@rebeccarebi tak potom treba, aby si sa ukludnila alebo este skus ist doktorke aby ti zobrala krv. mne takto davnejsie menstruacia meskala, ked som bola anemicka.