Meškajúca menštruácia a hnedý výtok

sasssssssska
13. aug 2022

Ahojte, mešká mi menštruácia ale hnedý výtok mám celkom silný a tmavý. Včera to už bolo nádejne mala som krvavý výtok ale teraz nič. Beriem antikoncepciu a nikdy som nič také nemala je pravda že minulý mesiac som mala veľmi slabú menštruáciu a tiež takú zvláštnu. Bola som aj u Dr. ževraj mám všetko v pohode žiadnu cystu nevidela a ani žiadny zápal. Tak ja už neviem som z toho zúfalá...

linki90
13. aug 2022

@sasssssssska neprechladla si? neberieš nejake lieky?

sasssssssska
autor
13. aug 2022

@linki90 prechladnutá nie som a lieky beriem iba na spanie tritico ale nemyslím si že to s tým má nejaký súvis lebo ho beriem už dlhšie a nikdy som toto nemala 😔

linki90
13. aug 2022

@sasssssssska to je antidepresivum? moze to byť aj z toho ja som mala z podobného lieku tiež problemy z menzesom raz mega silny a potom slabucky .Tehotná nemozes byt?

sasssssssska
autor
13. aug 2022

@linki90 áno je... Neviem nikdy som nič také nemala ako hovorím už minulý mesiac som ju mala nejakú zvláštnu slabú a tiež meškala a teraz to isté akože mám takú miernu bolesť v podbrušku tak neviem 😔nie nemôžem bola som u DR to by mi hádam povedala keby áno🙉

renata1405
13. aug 2022

@sasssssssska ked beres hak tak nemas menstruaciu pre boha len krvacanie z vysadenia takze ano mas to z hak.

luccija
13. aug 2022

@sasssssssska je to normalne...dostanes menzes o par dni.Ja vzdy spinim.pred tym ved nemusis hned krvacat.Antideprsiva zvysuju prolaktin vela zenam robi zle s menzesom, ale vobec to nemusi byt liekmi

sasssssssska
autor
13. aug 2022

@luccija ďakujem hneď som kludnejsia lebo ja hneď myslím na najhoršie 🙉