Meškajúca menštruácia a test negatívny

patys123
30. jún 2022

Ach ženy, nikdy som si nemyslela že sem budem pridávať takúto diskusiu 😂 v pondelok odchádzame na dovolenku a ja neviem čo robiť. Ms mi mešká 8 dní, testy sú negatívne. Bola som prechladena z klimy. Bolia ma kríze ale inak žiadne príznaky tehotenstva ako pred tým, výtok normálny, ani prsia nemám citlivé, ani nevolnost, no nič. Len akýsi tlak v podbrušku ako pred MS. Pri predchádzajúcich tehotenstvach som mala 2 silné čiary hneď v 2-3 deň meškania. 2 deticky už mám o bábätko sme sa nesnažili, dávali sme si pozor ale aktuálne sme používali len pharmatex. Sestrička mi povedala že až po 2 týždňoch meškania môžem prísť. Ja si ani tu dovolenku neuzijem. Máme ísť k známym ktorí majú vinárstvo. Máme zaplatený wellness čo sa v tehotenstve tiež neodporúča.
Išli by ste na mojom mieste v pondelok ešte k dr?? Uvidím tam niečo ak budem tehotná? Bude to 12. den meškania.

arianna25
30. jún 2022

Vezmi si test so sebou na dovolenku a užívaj si kľud. Nestresuj. Stres je horší než ochutnávka vína alebo vírivka.

michaela_koc
30. jún 2022

@arianna25 presne ako pises! 🙂

patys123
autor
30. jún 2022

Ďakujem to aj urobím 😁 čiže myslíte že nemám ísť v pondelok k doktorke?

sunshine_18
30. jún 2022

Mňa zaujíma prečo sa neodporúča wellnes alebo teda kúpanie v tehotenstve? Ved keď si dá žena tampón, infekcia by nemala hroziť.. Aké iné rizika to ešte prináša?

martinka13
30. jún 2022

Podľa mňa by Ti test tehotenstvo už určite ukázal . Mne teraz meškali 2 mesiace. Až po vyvolávačke som dostala. A stáva sa mi to stále častejšie, že mi vynechá. Mam 42 rokov.

veselo_neveselo
30. jún 2022

@sunshine_18 vo virivke asi kvoli tomu, ze tam byva horuca voda a to sa vraj nedoporucuje 🙂 Proste vsetko co "prekrvuje".

sunshine_18
30. jún 2022

@veselo_neveselo takže obyč. Bazény s normálnou vodou problém niesu áno?