Meškajúca menštruácia - čo mám robiť?

nikii19
4. apr 2020

Ahojte, potrebovala by som nejakú radu možno vysvetlenie. Pred 2 týždňami sme mali s priateľom nechránený sex .
Všetko to do mňa pustil . Podľa menštruačného kalendára som nemala plodné dni ale zároveň strednú šancu otehotnieť. Dnes mi už druhý deň meska menzes aj keď mám také tie "pocity" ako by mali prísť (bolia ma prsia, kríže dokonca ma občas zabolí aj vajecnik čo sa mi bežné pred menzesom stáva. Nebola som ani chorá ani som neschudla ani moc nepribrala. Prosím povedzte čo mám robiť, okrem návštevy gyndy nakoľko môj doktor teraz nerobí 🙈

because
4. apr 2020

Urob si test, nikto z nas nema vestecku gulu🤦🏻‍♀️

delmondo
4. apr 2020

@nikii19 test si skúšala? K lekárovi chod až keď bude meškať aspoň 2t (či už bude pozitívny, alebo negatívny). A do budúcna si ovulacii sleduj aj inými metódami, nespoliehaj sa na aplikáciu, ak idete naplno a nechceš byť tehotna

nikii19
autor
4. apr 2020

@because práve sa toho veľmi bojím ... A len som chcela vedieť či s tým niekto nemá skúsenosť .

nikii19
autor
4. apr 2020

@delmondo len jeden jediný krát sa stalo že sa spravil do mňa ... Mne menzes meskava často len teraz som zorghu v strede z toho kvôli tomu ...

delmondo
4. apr 2020

@nikii19 buď počkáš pár dni, či ms nepríde a urobíš test potom, alebo ho urob teraz. Tu iné riešenie nemáš. Áno, ms môže meškať z rôznych dôvodov, ale nikto ti nepovie prečo konkrétne mešká tebe.

nikii19
autor
4. apr 2020

@delmondo dakujem 🙂

jaskolka
4. apr 2020

Súhlasím s ostatnými, jedine počkaj pár dní, a keď nepríde, tak test. Ono zbytočne sa stresovať, lebo už nič nezmeníš, bud nie si tehotná,a proste menzes mešká z iných dôvodov, alebo tehotná si a aj tak to zistíš.
Na stredné šance z aplikácií sa nespliehaj, spermie prežijú aj viac dni, čiže do budúcnosti len spoľahlivú ochranu.

clarke
8. apr 2020

Súhlasím s vyssie na ten kalendár sa nespoliehajte môžeš a nemusíš byť tehotná.. Závisí fakt od veľa faktorov... Skus si spraviť test... Počkaj pár dní a sprav si test.... Istota je istota