Meškajúca MS ale negatívne tehotenské testy

domcapk
6. aug 2018

Dobrý deň neviete mi poradiť čo to môže byť, 3 dni mi mešká MS robila som si 4 rôzne tehotenske testy aj z ranného mocu a sú negatívne a boli ma silno brucho ako by som mala dostať. Nepísala by som sem ale môj doktor ma práve týždeň dovolenku tak prosím kto mal niečo podobné prosím podelte sa o rady vďaka

majulino
6. aug 2018

Urcite ma AJ lekara ktory zastupujem, skoc k nemu, TU ti nikto nepovie co ti je/nieje CI SI/niesi tehotna MS moze meskat z roznych dovodov(stres napr.)
Navyse nepises CI SI mala/nemala nechraneny sex, CI sa snazis/nesnazis otehotniet...

domcapk
autor
6. aug 2018

@majulino hej zastupuje ho len neviem či to nieje skoro ísť už lekarovy keďže keby som aj bola tehu neukaze to sono kedze aj testy boli negatívne a tak isto injekcia na vyvolanie MS sa dáva až ked týždeň mešká tak sa pýtam len tak informatívne tu či niektorá nezažila to isté s tým že to bola napríklad cysta alebo niečo podrobné

verkverk
6. aug 2018

@domcapk daj vediet ako si dopadla,ja som na tom podobne

fabrika
7. aug 2018

keď je takýto problém pre istotu zájdi ku zastupujúcemu doktorovi, môže to byť aj niečo zo zdravotného hľadiska, nejaké cysty alebo stres.

karamellova
7. aug 2018

Ja som toto raz absolvovala meškala mi MS asi 6 dní tiež som som sa zľakla čo to môže byť a bola to menšia cysta lekar mi pichol vyvolávačku a povedal, že cysta by mala prasknúť sama. Potom som ešte zopár dní čakala na prćhod MS po skončen´som išla na kontrolné sono. Všetko bolo ok. Nepodceň to daj sa radšej vyšetriť ak je to cysta môže byť aj väčšia a to už môže byť nebezpečné

blairgossip
10. aug 2018

Mne meskala 2 tyzdne a bola to cysta

torysheer
10. aug 2018

No...mne meska mesiac ( v stredu to bol mesiac), chystala som sa k lekarovi, stale ze az po....a teraz uz neviem....tehu test neg, bolesti ziadne, v stredu chvilu spinenie, prestalo...