Meškanie menštruácie

9. aug 2021

Zdravim, potrebujem poradiť. Som takmer 9 mesiacov po pôrode, syna kojim, prvú ms som dostala 8.7., trvala 3 dní, pokial by bola dĺžka cyklu ako pred tehotenstvom ms som mala dostať minulý týždeň v piatok 7.8. ale doteraz nejako nedorazila. Ovulaciu som podľa testov mala 26.-27.7. čiže 19.-20.dc, po ovulacii som mala vyše týždňa nonstop bolesti v podbrušku a veľa vodnateho bieleho výroku, ktorý trvá doteraz. Tehotenské testy mám negatívne. Moja otázka teda znie či ešte teoreticky môžem byť tehotná, ale test ešte neukázal alebo mi proste vynechala ms kvôli kojeniu? Viem,že nikto tu nemá vestexku guľu preto túto otázku adresujem hlavne ženám, ktoré koja alebo kojili . Ďakujem za odpovede

gubcikova
9. aug 2021

Ja keď som kojila raz som mala MS a raz nie.upravilo sa to až keď som prestala

autor
9. aug 2021

@gubcikova ďakujem krásne za odpoveď 🙂

annnna18
9. aug 2021

Ahoj, aj ja kojim, menzes som dostala po 3 mes. od porodu ale teda o pravidelnosti hovorit nemozem 🙄 chodi si ako chce

autor
9. aug 2021

@annnna18 dobre, tak to bude teda takto asi aj u mňa, ja som mala počas tých 8 mesiacoch bez ms 3x spinenie, ale to vraj nič nebolo podľa doki a teraz taká ako tak normálna, inak nemas náhodou počas ms návaly tepla a oblievanie potom ? Toto som mala ja a nikdy predtým som to nemala a dúfam,že to nebude bežný príznak a ďakujem za odpoveď 🙂

ada55333
10. aug 2021

Aj ja kojim. MS som dostala hneď po 600nedeli. Potom som ďalšiu dostala o mesiac potom o 7tt. Barzjako som to mala. Dr. Povedala ze to je z kojenia