Meškanie menštruácie 9 dní a užívanie antibiotík

13. jan 2021

Ahojte, momentálne mi menstruacia mešká 9 dní, síce nemám až tak pravidelný cyklus, maximálne co mi to tak meškalo bolo 11 dní ale mala som vtedy posunutu ovulaciu tak som to neriešila, ovulaciu som cca mala 21dc luteralnu fazu mam 14 dní čiže už to malo prísť a nič, ovulaciu si sledujem podľa hlienu, viem ze to není moc spoľahlivá metóda ale odkedy som si začala sledovať plodné obdobie tak vždy mi to presne vyšlo.Mam ako vždy pred menstruaciou bolesti prs, únavu a sem tam ma zabolí v podbrušku co ja zvyknem mat väčšie bolesti predtým ako to ma prísť, tehotná by som asi nemala byť keď som nemala styk logicky , na konci minulého mesiaca som mala zápal močových ciest, užívala som 2 krabicky antibiotik ale vtedy mi prišla menstruacia na čas, myslite si ze to je ešte kvôli tomu zápalu? Stres som až tak nemala len odvtedy ako som doužívala ATB sa cítim strašne náchylna, tento mesiac som bola už skoro 3 prechladnuta na močové cesty ale po pár dňoch to prešlo.

alica_matejka
13. jan 2021

v tom pripade meskanie mohlo sposobit uzivanie antibiotik alebo aj tie zapaly mocovych ciest.