Meškanie menštruácie a negatívne testy. O aký problém ide?

mimi97
4. jan 2021

Ahojte mešká mi menzes uz vyše týždňa. Som 5 mesiacov po pôrode a prvý menzes bol na 24 dní a druhý na 30 den cyklu. Dneska je 33 deň a stále nič. Sem tam ma zaboli podbrusko ale nemám žiadny iný náznak. A mám biely výtok ešte ale to mavam skoro stále. Mavame sex tak ,že neberiem anti ale vždy si dáva maximálny pozor a vyvrcholuje vždy len mimo mňa. Robila som si 2 testy a sú negatívne. Čo to môže byť? Mate niektora podobnú skúsenosť prosim vas? Stále to môže byť rozhadzany cyklus?

luciannka83
4. jan 2021

Ak dojcis ms nemusi byt este pravidelna. Ked momentalne nechces otehotniet, tak by som dlzku cyklu neriesila.

tatranka4
4. jan 2021

este by so pockala, možno sa objavi, ja som pocas dojcenia mala vzdy 36 dni niekedy 33, test je vraj najlepsie spravit az po 2 tyzdnoch od meskania, ale moze to byt fakt dojcenim, ja som napriklad mala hned od skoncenia 6nedelia kramy a to som dojcila, takze je to individulane

mimi97
autor
4. jan 2021

Nedojcim baby uz 2 mesiace

alikal
4. jan 2021

mne niekolkokrat za zivot meskala ms aj dva tyzdne, bola som aj parkrat na vyvolavacku, vsetky vysetrenia boli ok a tehotna som nebola, stavalo sa mi to ked som mala vacsi stres (napr. skuskove, mama ochorela a tak), ak mas zaberak s mimcom, kludne ti to posunie menzes, nemusi v tom byt ziadny problem

mimi97
autor
7. jan 2021

Ďakujem za podporu baby 🙂 niesom tehu našťastie asi stres a este rozhadzany cyklus ak mi nepridu idem nabuduci týždeň na vyvolavačku testy z krvi ukazali negativne 🙂