Meškanie menštruácie, bolesti v podbrušku a mykóza

chrumky
27. aug 2012

Dobrý deň, mám 19 rokov, menštruáciu som mala pravidelnú, no niečo vyše mesiaca mi už mešká, k tomu ma ešte navštívila mykóza, užila som mycomax, pomohla mi síce iba na 1 deň, potom sa mi zasa objavila a k tomu všetkému mám bolesti v podbrušku, ako keby som už mala dostať menštuáciu. Stretol sa niekto s takýmto problémom ? Tehotná nie som. Bojím sa, že je to niečo vážne. Ďakujem za odpovede

bodka13
27. aug 2012

@chrumky že by si zašla ku gynekológovi 😕

gubcikova
27. aug 2012

@chrumky naozaj nie si tehotná?

moon1979
27. aug 2012

@chrumky
mysliš si, že písaním na MK sa zbavíš svojho gynekologického problému? treba zájsť za gynekológom a u neho riešiť problém ... 🙂

taawewe
27. aug 2012

@chrumky ,,tehotná nie som,, - teda nemáš styk,alebo používaš kondóm,antikoncepciu,vyšiel negatívny test alebo ako to bolo myslené?

cerez
27. aug 2012

Mykóza sa nelieči jeden deň, najmenej týždeň. Z nevyliečených mykóz môžeš mať do budúcna veľké problémy. Ak nie si tehotná, určite raz budeš plánovať mať dieťatko. No hlavne sa treba dať zdravotne do poriadku a jednoznačne to chce gynekológa.

chrumky
autor
27. aug 2012

Nie, naozaj nie som tehotná, som bez partnera, ku gynekologovi zájdem určite, len teraz mi to časovo nevychádza, tak preto som sem písala, či sa niekto s tým nestretol. Ďakujem za odpovede

katren
27. aug 2012

@chrumky mykoza sa nelieci den, je to trvalejsia liecba....tu krystalovu gulu nema asi ziadna, takze najlepsie ti pomoze gynekolog....